Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvusios nusikalstamos grupuotės „Tulpiniai“ lyderis Algimantas Vertelka lieka kalėjime, nusprendė teismas, išnagrinėjęs Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo teikimą dėl nuteistojo A. Vertelkos perkėlimo iš kalėjimo į pataisos namus.

REKLAMA

Laisvės atėmimu iki gyvos galvos nuteistas A. Vertelka Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo prašė teikimą tenkinti, nes jis esą nori daugiau bendrauti su artimaisiais, o kalėjime tam, pasak jo, nėra tinkamų sąlygų.

Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo atstovas nurodė, kad Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo administracija netarpininkauja dėl nuteistojo A. Vertelkos perkėlimo iš kalėjimo į pataisos namus, nes nuteistasis baustas drausmine tvarka 7 kartus, turi 2 galiojančias nuobaudas, neskatintas, jo elgesys atliekant bausmę vertintinas patenkinamai.

Spręsdamas klausimą dėl nuteistojo perkėlimo į pataisos namus, teismas atsižvelgė į šias Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo atstovo išdėstytas pastabas, taip pat atsižvelgė į tai, kad A. Vertelkos padaryti nusikaltimai yra pavojingi, sukėlę itin sunkias neigiamas pasekmes.

REKLAMA
REKLAMA

„Už padarytus nusikaltimus jis yra nubaustas pačia griežčiausia bausme – laisvės atėmimu iki gyvos galvos. Nuteistasis savo kaltės dėl nusikaltimų nepripažįsta, nesigaili, todėl teismas daro išvadą, kad A. Vertelkai paskirtos griežčiausios bausmės – laisvės atėmimo iki gyvos galvos, atliekamos kalėjime, tikslai dar nėra pasiekti, jo elgesys bausmės atlikimo metu yra vertinamas tik patenkinamai, todėl nėra pagrindo sušvelninti A. Vertelkai laisvės atėmimo bausmės režimo, t.y. perkelti iš kalėjimo į pataisos namus, todėl teikimas netenkintas“, – konstatavo teismas.

Ši nutartis per 5 dienas dar gali būti apskųsta Vilniaus apygardos teismui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų