Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesu dideliausias Žemaitaičio prietelius , bet jo oponentas daro po savim...
@no Pamirsai pasakyti kas yra " oponentas "
@ono Kas adekvatus tas supranta
Šito kremliui naudingo chamo
Šito kremliui naudingo chamo
laukia paksiaus likimas ,klausimas ,kada tiek prezidentūrai,tiek "koalicijos" chebrai ,opozicijai,trūks kantrybė.Per šitą durnių tampame klounais EU akyse.
ateina kažkoks šūdelis, net nevertas šūdo vardo, ir šokdina. Net nesugeba parinkti normalių kandidatų į ministrus, tesugeba vien nusikaltelius pasiūytir
@r Užsičiaupk asile.
@Augis Tik tiek iseina ? Tai isw tu paciu busi ? Ura
@r Prie kiekvieno kampo!
Kas leido grubiai pazeidusi Lietuvos konstitucija , i seimo rionkimus?
Klasikiniai Lietuviai varyt vienas ant kito daugiau nieko negali būt aš teisus ne as teisus tokias daineles visą tauta dainuoja daugybė metų, tvarkos kaip nėr taip nėr o kam jos reikia aišku niekam vokt patogu visiem
Gerivės ir vardan lietuvos
Gerivės ir vardan lietuvos
@Marius
Prezidentūra +
Svernelis+ policajai palikuonys
prezidentiniai šimašiaus palikuonys
= nauji ministrai nežinantys net žodžio prasmės
APLINKOSAUGA....TIK SKIEPAI PIRKTI COVIDO IR PLYTOS
Tokios neteisybės per šv.Kalėdas nebuvo!
Tokios neteisybės per šv.Kalėdas nebuvo!
@Gerivės ir vardan lietuvos
Žemaitaičio auštos kvalifikacijos ministrai netiko - reikia prezidentūrai savų niekinių, bet valdys Oligarchijos piramidės viršūnių karaliai!
Prezidentui kas 5 pačios prezidentūros - užsienio, aplinkodaugos, vidaus reikalų, teisingumo ministrai ??? Statytiniai nežino ne kas ta aplinkosauga? Jiems tik covid vakcinų pikkimų milijardai, o aplinkosauga nepanaudotos vakcinos supirkti milijonai apmulių buvo paleisti į grutinį vandenį_ į Nemuną_ Baltijos jūra!
Kaip gali tokį prezidentūra savu parinkti aplinkosaugos ministu šimasiuku? Kas per ministras pabaisa, totalus anarchistinis vadovas...ištėškė visus darbuotojus į gatvę!!!


Kovos? Spirgėjimo metas visai Lietuvai.
Kaip ir visų Rusijos ministrų vaikai, mūsų prezidento dukra gyvena ir dirba ne tėvynėje, kur tėtis su savo kokėgom viską išvogė iki dugno, o gyvena Šveicarijoje, jos širdies draugas irgi iš tų kraštų, ir jos vaikai jau deja nekalbės lietuviškai ir senelis patriotas su savo anūkais kalbės angliškai. Lygiai tas pats ir Rusijoje. Tik ten dėl išvogtos Rusijos kaltas Navalnas, o pas mus dėl visko kaltas Žemaitaitis kurio vaikai gyvena Lietuvoje
@Andrius . Ką šniaukšti?
@Andrius kacaptroli suknistas.
Ir zemaitaičio vaikai tuoj prakus
Ir zemaitaičio vaikai tuoj prakus
@Andrius Ir varys gyvent ir mokytis i kitus kraštus! Garantuotai!
o Zemaitaitis greit bus Pravienu kameros seimininku
Man atrodo, kad Nausėdai turėtų būti didelė gėda, kad jo abi dukros gyvena ir dirba ne Lietuvai. Be to, matau didelę paties pono klaidą, kai jis pastovai išsijuosęs kalbėjo, kad Nemuno aušros partijos kandidatų į ministrus netvirtins. Prikišo savų "ministrų".
@Gėda Ne lygis bajoraitėm gyventi tarp tėčio privežto į Lietuvą brudo iš visų NVS šalių. Nesaugu čia, Šveicarijoje bent tvarka ir ten tavęs nenuneš nuo kelio koks nors tadžikas be teisių, nes ten tvarka. Šveicarijoje jeigu pagaus taksistą be teisių į kalėjimą ilgam sės ir taksistas ir jo vadovas ir tas kuris jam davė mašiną ir įmonė bus uždaryta visiems laikams ir dar privalės sumokėti į biudžetą visą sumą kuria jie uždirbo per visą įmonės istoriją.
@Gėda Dievui,kad dukros dirba ne čia,nes buvusieji ėstų nesustodami,taip jau buvo su Skvernelio žmona,kai persekiojo kur besidarbintų.Vienintėlė ir neliečiama buvo tik Austėja,galėjo daryti viską,nes sargyba buvo geležinė.
Skverneli, ar Kalėdos ir buvusiose šeimy
Skverneli, ar Kalėdos ir buvusiose šeimy
@Ačiū Kur Svernelio pirmoji žmona ir paliktų tėvo ir vyro skverno???
Ar jau tik Mažeikių naftos moterytė - žmonikė ir tavo vaikiukas??
@Gėda kita karta geresni issirinksit..Sitas laimejo didele persvara
@Gėda Turite galvoje,Gabrielių Landsbergį,sugriovusį klestinčius lietuviškus kolchozus?
@Gėda Turite galvoje Gabrielių Landsbergį,sugriovusį kolchozus?
BIBLINĖS ASOCIACIJOS

ŽMONĖS VISADA TROŠKO ŽINOTI ATEITĮ
NORINT SUVOKTI, REIKS ATSIGRĘŽTI Į PRAEITĮ
VYKSTA DABAR VISUOMENĖJ ĮDOMUS PROCESAS
LYG PRISIMINIMAI. PALYGINIMUI ISTORINIS RECESAS
TAIGI, JEI NUSIKELSIM Į BIBLINĘ TOLYBĘ
GAL PAVYKS SUVOKTI IR MŪSŲ ŠIANDIENYBĘ
JĖZUS NAZARETO SINAGOGOJE SKELBĖ IZAJAUS PRANAŠYSTĘ
KAD VISI JUDĖJAI GALĖTŲ SUSIPAŽĮSTI
JIS SKELBĖ GERĄ JĄ VARGŠAMS NAUJIENĄ
TAI MESIJO ŽODŽIAI, KIETI KAIP UOLIENA
NEPATIKO DIEVO SUTEIKTA MALONĖ NE ŽYDAMS
O KAŽKOKIAI NAŠLEI IŠ SARAPETOS ATKLYDUS
SUNKU BUVO NAZARETIEČIAMS NEPYKTI
IR TOKIE PRANAŠAVIMAI ,JIEMS ĖMĖ NEPATIKTI
NUSPRENDĖ JIE JĖZŲ NUO NAZARETO KALNO NUSTUMTI
KAD DAUGIAU NEDRĮSTŲ JIEMS AKIŲ DUMTI
KAM BESIDOMĖTI ,SENA ISTORIJA JAU PAMIRŠTA
BET LAIKAS RODO, ŽINIA KAIP KAM DAR KARŠTA
ĖMĖ RINKIMUOSE REIKŠTIS KAŽKOKS ŽEMAITIS
ŽADĖJO NUVERST KONSERVUS IR LIBUS, KAIP APKVAITĘS
DAUGYBĖ ŽMONIŲ JUO PATIKĖJO
IR DIDELĘ BAIMĘ TARP PRIEŠŲ PASĖJO
DABARTINIAMS FARIZIEJAMS IŠ BAIMĖS IŠSPROGO AKYS
KĄ IŠDARINĖJA , ELGIASI KAIP APAKĘS
KOKIE ČIA SVAIČIOJIMAI IR FANTAZIJA
SUKILO IR KELI ŽYDUKAI, TAI JUK EREZIJA
RUTULIOJASI ISTORINĖ ASOCIACIJA
KAI VALDANTIEJI PUOLA Į DESPERACIJĄ
NET IR TIE, KURIE BUVO SĄLYGINOJ OPOZICIJOJ
IŠSIGANDO, GALI PRARAST PELNINGAS POZICIJAS
PAGAL SENĄ ISTORINĮ PATYRIMĄ,
NUSPRENDĖ, MES NULEMSIM JO LIKIMĄ
PATYS RANKŲ PRIE JO NEKIŠIM
BET JĮ, JO PRIEŠAMS PRIBAIGT PAKIŠIM
NEŽINIA, AR DABARTINIAI FARIZIEJAI PASIEKS TIKSLĄ
TIKIMĖS, JŲ BAIGTIES LAIKRODIS TIKSI
NES ŽMONĖS MYLI TUOS NUKANKINTUS
NETAMPA JIE VAIDUOKLIAIS IŠ SPINTOS
GRĘSIA ISTORINĖ PARALELĖ, KAD KANKINYS
PRISIKELS IR NOMENKLATŪROS GYVATYNĄ IŠDRASKYS
Kada baigis - Neteisybė? Tautos skaldyma
Kada baigis - Neteisybė? Tautos skaldyma
@PASTOR Ačiū už biblijos citatas šiandienybės prezidentūrai ir Skvernelio viešpatavimo kryžkelėje VARDAN LIETUVOS.
Ar jau lietuvos rinkėjų balsavimas = 0, O LIETUVA TAPO PREZIDENTO IR SKVERNELIO ŽYDŲ TAUTA VERTA AUKSO LAURO LAPŲ O LIETUVOS PROVINCIJOS PILIEČIAI - RINĖJAI KUMEČIAI
AT NEKVEPIA BURŽUAZIJOS PRAEITIMI

Skaitomiausios naujienos




Į viršų