Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tai kas sudegino Pirčiupį,antisemite,pri
tai kas sudegino Pirčiupį,antisemite,pri
Istorikai taip pat vertino ir R. Žemaitaičio įrašą „Facebook“ apie Pirčiupų žudynes. Anot prokuroro, parlamentaras skelbė, kad šias žudynes įvykdė ne naciai, o žydai. R. Narvydas tvirtino, kad šių žudynių vykdyme žydai nedalyvavo.
Valstybinį kaltinimą byloje palaikantis prokuroras Justas Laucius klausė istoriko, ar sovietinių partizanų būriuose veikę žydų tautybės asmenys galėjo nusikaltimus prieš lietuvius vykdyti dėl tautinės neapykantos. R. Narvydas tvirtino, kad informacijos apie tai nėra rasta.
Fašistuojančių antisemitų "stogas" Lietu
Fašistuojančių antisemitų "stogas" Lietu
Kad ir kaip bebūtų liūdna, bet šiandien Lietuvoje pernelyg daug priviso žemaitaičių, kurie su malonumu kiršina tautas ir drasko istorinius skaudulius. Nausėdoms svetimas istorijos suvokimas, kad LDK (Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės) žemėse 600 (šešis šimtus) metų nebuvo NEI VIENO žydų pogromo. Nausėda pirmas iš Nepriklausomos Lietuvos prezidentų savo neveikimu paskatinęs fašistuojančio antisemitinio gaivalo užaugimą. Tai net ne gėda, tai jau traktuotina, kaip nusikaltimas prieš Lietuvių tautą.
@Fašistuojančių antisemitų "stogas" Lietu Vyriausybę formavo Paluckas, tai kam ant Nausėdos kabinti visus šunis, ypač kai jis ragino Paluką neimti Žemaitaičio, gal kiek pavėluotai, nes iš pradžių buvo vilčių susitarti su Karbauskiu.
Konservų arogancija ir paaugliška kova su Nausėda, kuris iš pradžių buvo jiems gana draugiškas, irgi ne paskutinis faktorius Žemaitaičio iškilime ant šakių.
aktualiijos...

JŪSŲ per (pasi)rinkimus pasirinkti [politikai] žengė dar vieną žingsnį, kad iš JŪSŲ atimti NT (nekilnojimą turtą).
JŪS dabar nieko nedarote, nes manote, kad tai JŪSŲ nepalies. Tačiau, ... NT [mokestis] bus 2-3 vieno gyventojo pensijos. Tai reiškia, kad senjorai, kas gyvena vieni, bus pirmieji, kas neteks NT. Tuomet nedirbantys.
Turčiai, bei [politikai] NT be abejo nemokės, nes JIE NT neregistruoja arba įregistruoja kaip komercines patalpas, arba panaudoja kitus būdus (JIE sau landas pasilieka).

Taigi, galite toliau sėdėti rankas sudėję ir tikėtis, kad NT [mokestis] JŪSŲ nepalies arba galite daryti boikotus.

Aš boikotuoju: AKROPOLIUS, OZĄ, SENUKUS, kavines, restoranus, picerijas (išskyrus „GUSTUKO“), knygynus, pramogas, šventes ir visą kitą - ne pirmo būtinumo.

JŪSŲ teisė rinktis.

#BoikotasNePirmoBūtinumoDalykųIkiBusPanaikintasNT“mokestis“
Partizanavo ir Lietuvoje gyvenusių sentikių palikuonys rusai. Tai reikėtų papasakoti šikpatriočiams, internete siūlantiems susidoroti su tautinėmis mažumomis ir bent pora tokių "patriotų" pastatyti rakom. Vilties maža, kada rusofobiją dengia aukščiausios valstybinės struktūros.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų