Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kelios čigonų šeimos gyvena Subačiaus g.,priešais buvusią slėptuvę kalne tame rajone.
Šiandien liepos 8 diena ir nieko nepasikeitė. Dar daugiau narkomanų, jokios policijos. Distribucija veikia pilnu tempu!
Kaip įdomiai, nurodytas adresas, kad jei kas perskaitęs gali sumanyti ten nueiti.
@Južėfa Savotiška reklamą!
Šios kadencijos Vilniaus savivaldybė yra visiškai neįgali ir kitais miesto gyvenimo klausimais.
Tai va ne is gero gyvenimo prie tokios valdzios
Tikra tiesa! Narkomanų padaugėja! Gaila, kad čigonams savivaldybė davė socialinius būstus, be to, jie paplito po visą sostinė! Ir iš tikrųjų gyventojams dabar galvos skausmas dėl narkomanų, dėl savo ir savo turto saugumo! Prekyba vyksta tiesiog kiemuose, žmonės mato, kviečia ir policija, bet deja kitą dieną gyventojai vėl mato tuos narkotikų pardavėjus, dauguma jie romų tautybės, jauni vyrai! Nereikėjo liesti tabaro, dabar ir ten kaip važiavo taip ir važiuoja narkomanai, tai maža tuo beveik kiekviename gyvenamajame rajone gyvena čigonai ir prekiauja narkotikais! O kenčia visi, kurie šalia jų gyvena!
@vilniete Čigonams ne tik davė būstus bet moka žymiai daugiau nei bedarbiams! Netikrina, nekrato. Taboras įsipliečia po visa Vilnių o ypač prie turtingų būstų! Neužilgo Jūsų vaikai, giminės vartos. Metas pasipriešinti narkotikų mafijai! Metas rengti piliečių reidus!
O gal niekas ir nekovoja su tais narkomanais.Narkotikai pelningas verslas, gal kažkam sočiai nubyra.
@Skundai-nulio verti Subyra policijos komisarui, savivaldybes kirumpuotems veikejams, seimo kai kuriems nariams! Labai lengva uždaryti bizni bet reikia norėt. Visį šunsnukiai suinteresuoti materialiai neleis užtverti kelią čigonų bizniui.
Policija.....mums ši situacija yra gerai žinoma,bet mes miegam,juk vis tiek mums pinigus moka ar mes dirbam,ar mes miegam,vsio zakono.......
Žmogui reikia padėti tik tada,kaip jis prašo pats,tik tada bus kažkas ką mes vadiname (į naudą),bet keiktdami ir dedami visokius pavadinimus žmogui,gerai reiktų pagalvoti ką nuo jo reiktų gelbėti,ir kurio žmogaus yra tas vadinamas teisingas gyvenimo pasirinkimas,vadinamas tas tikras teisingas žmogaus gyvenimo kelias.
@Šk3tas
Amen
Nu va sunaikino tabora, atsirado kitas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų