Rašyti komentarą...
Na kubilius nureze visiems , ne tik pensininkams. Teisingai padare. As savo namuose irgi skaiciuodavau savo banka. Kai buvo ivestas litas, tas seimos bankas buvo ypac skurdus,bet kazkodel niekas tada neaimanavo, kad sunku. Zodziu tu sunkumu per gyvenima buna ivairiu, po to labai smagu, kai sunkumai iveikti. Lietuvele yra sunkioje padetyje ir as manau todel, kad zmones visai nemasto. Jei kiekvienas pasuktu galvas, tai ir begti nereiketu. O versliuku mazu prisigalvoti galima daug. Ir tu mazu versliuku tikrai uztektu pragyvenimui. Taip dabar mokesciai valstybei yra dideli, bet as manau, kad jei nereiketu islaikyti tokios gvardijos bedarbiu, invalidu ne invalidu, tai mokesciai sumazetu.
Na uz lango pavasaris ir visu veideliai nusvis ir visi gyvensime geriau. Reikia tik truputelio optimizmo.Gyventi galima visur, jei turi galva ant peciu.
Lietuvoje-rūškani veidai
Lietuvoje-rūškani veidai
Nes dyzelinas ir benzinas -brangiausi ES.
tavo santaupas gali konfiskuoti kubiloidų gauja per naktį,susapnavusi "rusijos grėsmę".
tu gali būti nužudytas šiaip sau-kaip Furmanavičius,Naruševičienė,Ūsas.Lietuvoje iš tavęs gali būti atimtas vaikas šiaip sau,nes kažkoks Liancbergis turi palycinių sumetimų,o karalienei Gavnolijai reikia kišeninio generalinio,nes Kreivys gali vogti niekieno nebaudžiamas,mat jo mamukas-nepakaltinamas ir t.t.:)))
Lietuvoje -brandus otkatinis kubilizmas,todėl nėr ko džiaugtis.Tik beretės dar patenkintos,nes gauna dvigubas pencijas.
daznai uzduodu sau si klausima is kur pas lietuvius tokie ruskani veidai
Čepė neįdomi.
Tai Zitai vėl neleido varškės įsinešti kažkur?
čia tarsi apybraiža su banalybėm, o kalbėti kaip čia paniurę, o ten kitokie-juokinga- visi pavažinėja ir mato,ir užsienyje ne vien šypsenos- aplink ne tiek daug naivuolių ir chamų-bet čia išsakyta nuomonė ir tiek
Į viršų