Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pagal marksizma-lenininzma, kuri uoliai studijavo socialdemokratu partijos lyderis, kapitalizmas yra zmonijos pulinys, pasmerktas zlugti. Taip ir ivyko jam (kurkalui) vadovaujant.
Konservatorius kritikuoti del savo darbo rezultatu bepigu, kai patys tik svaiste zvyrkeliu asfaltavimui ir valdovo rumo betonavimui, vietoj to, kad istemptu moksla i reikiama lygi, visus pinigus i zeme sukiso.
Na, dar varpa pakabino. Gal pas pati didele varpa?
Pasislepkit ir tylekit
asfaltuotojas geriau patyletu!
Tai yra rinkos ekonomika - jei uzkelei per didele kaina ir jos nenuleisi, tai paklausa kris ir tada tu bankrutuosi, bet tavo dividendais pasigrobta turta sau, antstoliai nearestuos. Pries tai zinoma buvo gaunami keliasimtprocentiniai nepagristi pelnai.
juokiasi puodas, kad katilas juodas
arba
žydas muša žydas rėkia
"Z. Balčytis teigė, kad šalyje neilgai trukus prasidės neigiamos tendencijos – darbo vietų mažinimas ir bedarbystė. "

ponuliai socdemai, verslas trauktis pradėjo jau metų vidury, o bedarbystės šuolis (registruota dvigubai daugiau bedarbių) prasidėjo jau lapkritį. Kas įvyko?

PirmaKarta sako - dirbantieji išsigando konservatorių piešiamos krizės, metė darbą ir puolė bėgt į darbo biržą. Ar ne taip buvo "Visais konservatorių valdymo metais"? :)) nė kiek neabejoju, kad ir 1998 Rusijos krizę sukėlė klastingieji nieko nemokantys lietuviai :DDD

Eilės prie darbo biržų - pasaulinio traukimosi ir jūsų valdymo ir švaistymo pasekmė, ponuliai demagogai. O verslas bankrutuos ne dėl to, kad PVM padidėjo 1% arba tapo toks pat kaip kitiems verslininkams, o dėl to, kad vidaus vartojimas sumažės (žmonės nebeims paskolų) o eksporte/importe vietinių gamintojų naudojamas litas per stiprus lyginant su 10-20% ką tik nuvertintom kaimynų (RU, PL, BY) valiutom. Išvada - arba balčytis visiškas diletantas, arba kitus tokiais laiko. Bet kuriuo atveju nieko gero.

Ne taip kaip socdemai, kurie beveik ivede eura, beveik pagerino gyvenima ir beveik sugriove uki:)
Kirkilui geda islist i viesuma, nes tiek nuvairaves valstybe turi, kad dabar jau neturi nei ka pasakyti, tai vietoj jo partijos kolegos bando irodyt, kad ju prikaupta mesla Kubilius blogai valo. Sakyciau nelabai garbingi poelgiai.
o 3 milijardų skola privestų prie mažesnio nedarbo?
Kas čia naujo? Visais konservatorių valdymo metais būdavo Lietuvos pramonės griūtys. Savo netikusius veiksmus visada prisidengdavo demagogiškais pareiškimais - lietuviai nemoka vadovauti verslui. Atsiminkite ryškiausią pavyzdį - Mažeikio Naftos dovanojimą "Willams", tie tai tikrai "mokėjo vadovauti".

Skaitomiausios naujienos




Į viršų