Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Koks kgbistų dėmesys...kaži kokio h u i l o pasiųsto ženklo nepraleidai troli?
Kupriau KGB agentė kad tu nudviestum!!!
@Teisibe k,,,sape, tu pirmas nudvėsi Lietuvos patvoryje kaip ir tavo ,,didyvoevali,, kuriuos mūsų miško broliai garžiai patvarkė
@...sapui Prasiblaivyk, ožiuko chalope.
@...sapui Lina, esi putino su..b.inės laižytoja už rubliuks tai ir džiaukis
@...sapui Kodėl Putino, kodėl ne Talibų? Geras ožiuko virusas - ir protą , ir valią atima. Nieko kito tik " rusai puola", o kad savi valdžioje du..kina net nejaučia.
Aciu KGBistui...Apgailetini lietuvaiciai
Aciu KGBistui...Apgailetini lietuvaiciai
Dievuleliau
Aciu KGBistui.Kokie vis del to lietuviai
Aciu KGBistui.Kokie vis del to lietuviai
Dievuleliau
psiaudo Lietuvos netikri lietuviai buvo patys nušvilpti vatiniai, didžia dalis tokių susirinkusių okupantų parsidavėliai tarnave kariuomenėje su sovietais. O dabar tik perkreiptas išsigimusias grimasas tegali rodyti. Nekenčiat V. Landsbergio tai nekenčiat ir M. K. Čiurlionio, V. Basanavičiaus, Vydūno net J. Bielinio. Man gėda būti lietuviu dėl tokių suknistų niekingų degradų!!
@studentas.lt labai simboliška : iš balkonėlio kalbą pradėjo Burokevičiaus bendražygė, tęsė KGB dėdė. Seimui vadovauja KGB atžala. Nieko nepasikeitė per 30 metų !
@tu studentui vaje, kaip tau stribo liekana pikta, šiandien tavo gedulo diena putinojde
@studentas.lt Tas ožys užsakė Bražuolės tilto sprogdinimą . Jo užsakymu ir Abromavičius buvo nužudytas
@studentas.lt Vakserei issipageriok nuo marmalo ir parašyk prašymą išbučiuoti valdanciuju užpakalius. Tu apie sovietų kariuomenė kalbi o kad eini už KGB figūras taj tavęs visai netrikdo. Tik šauk v zasosa kai buciosi
@studentas.lt Tu esi retas dalbajobas tikras rudnosiukas
Parsidavėlių tv pasistengė , paprasta programėlė : ką nori pagarsini , ką nori patylini ... O visdėlto kodėl tie valdžiažmogiai mini Tautos šventes ? Juk jiems terūpi eurosojūzas , visokie iškrypėliai pagal stambulo konvencijas ...tikėkimės kad Lietuva kada nors vėl taps laisva ir šitie apsijuokę politikieriai ir ministrai bus payraukti baudžiamojon atsakomybėn . Todėl gerai įsidėmėkit visus pataikūnus .
@Kęstutis Gali sau nagus kramtyti. Didesnė Lietuvos žmonių dalis tiki savo tauta, stengiasi dėl jos. O jūs paleckiai, grinevičiai, laikui bėgant, būsit pamiršti, nes jūs esat pagrindiniai tautos skaldytojai.
Baubikai jau turi savo šventąjį - ozolą, bet jei tai R.Ozolas, tai jis buvo visiškas laisvamanis. Žmogus geras, bet bedievis. Šventasis Ozolai, gelbės baubikus. Amen.
panašus vaizdelis, kai L. Brežnevas mojuodavo Lenino mauzoliejaus balkone. Ir slebizavodavo nebesuprantama kalbėsena. Tikras stabas, tik dar gyvas.
Tai kad fb transliacijoje girdėjome, kad nušvilpė, šaukė žmonės - gėda, gėda, Ozolas! Policija atiminėjo plakatus, neprileido žmonių.. grįnai kaip tarybiniais laikais milicija darė..
@Pilietis Pilietis?
@Rusijos Ožiukas užkrėtė - rusai puola? Teisingai sako, ką dažnai kartosi, tai idiotai būtinai patikės.
@Pilietis Gerai darė policija, nes besmegeniai savo veiksmų nekotroliuoja.
@Pilietė besmegeniai ir negali kontroliuoti savo veiksmų jūsų žiniai, nes jie tik sniego krūva, jei nežinojot, o tie, kur stovėjo po balkonu, juk ne besmegeniai, ar ne? o klykia ačiū, tiems, kurie griauna jų pačių gyvenimus, pikždo žmones, vadina visokiais degradais, patvoriniais, runkeliais ir kitais sinonimais, vien dėl to, kad jie turi savo nuomonę ir supratimą, taigi tai jau dabar visiškai, kas yra tie be smegenų žmonės.Su nepriklausomybės švente jus, linkiu greičiau atsikratyti priklausomybės nuo visokių balkonėlių, iš kurių ne visada sklinda tiesa.
@Pilietis vatinka, eik lietuvių kalbos pasimokyti, nejuokinęs lietuvių

Skaitomiausios naujienos




Į viršų