Rašyti komentarą...
Pagaliau turime puikų kandidatą į mero pareigas. Vilniečiai turi galimybę turėti puikų merą, bet ar pasinaudos? Žinoma būtų gaila praleisti tokį šansą ir paskui vėl griaužti nagus. Tik už Vytautą Sinicą.
Ilgai lauktas tikras Meras, kuriam rūpi vilniečių gerovė.
Tik už tave, Vytautai! Esi mokslininkas, atsakai už savo žodžius.
Atsakingas požiūris, jokio populizmo. Mane įtikino.
Meras, kuriuo galima pasitikėti!
Manau, Vilnius yra visos Lietuvos sostinė,kur kiekvienas Lietuvos pilietis jaučiasi savas, o ne miestas- valstybė,kaip Singapūras su savo įstatymais. Laikytis Lietuvos Respublikos Konstitucijos reikalavimų yra kiekvieno piliečio, taip pat ir mero, pareiga.
Galvojau, kad Vilnius pasmerktas merams-perėjūnams, bet vilties yra! Vytautas Sinica - geras pasirinkimas
Jei nori būti meru, Sinica, štai tau pro
Jei nori būti meru, Sinica, štai tau pro
Pirma. Senamiestyje išardomi visi Šimašiaus prismaigstyti stulpeliai gatvių viduryje ir panaikinamas kvailių sugalvotas žiedinis pasivažinėjimas senamiesčiu. Antra, atstatomos visos miesto gatvės kur šimašiai jas susiaurino ir viduryje gatvių pridarė automobilių stovėjimo aikštelių, prisodino krūmų ir t.t. Trečia, nedelsiant sustabdoma kvaila dvirečių takų įrenginėjimo programa, kur tie takai subjaurojo gatves nepravažiuojamai - takai išardomi ir atstatomas normalus eismas. Ketvirta, užtikrinama, kad savivaldybėje baigtųsi šeimos ranga, kai mamytės projektuoja, tėtukai projektus tvirtina, o sūneliai statybas varo. Penkta, sutvarkomas nedelsiant Gedimino griūvantis kalnas, nuardant nuo jo Brazausko šikinyką (keltuvą) kuris kaip šunvotė ant kalno kūno, sutvirtinant kalno šlaitus ir apsodinant kalną medžiais, kaip buvo visada iki bepročiai visus medžius iškirto, pastatomas pagaliau Nacionalinis futbolo stadionas - be jokių biznierių dalyvavimo, už miestiečių lėšas. Va tada būsi meras.
@Jei nori būti meru, Sinica, štai tau pro Tai kad Vytautas Sinica tą ir siūlo. Belieka tik balsuoti.
Protingas ir mąstantis , tuščių pažadų nedalinantis politikas
Šiam kvailiui svarbiausia ištvirkėlių pa
Šiam kvailiui svarbiausia ištvirkėlių pa
Visa kita palauks. O tie paradai tikrai visada sulauks išskirtinio dėmesio - ištvirkėliai, žygiuojantys miestų gatvėmis nuogais užpakalisi, visada bus apmėtyti supuvusiais kiaušiniais ir apspjaudyti.
@Šiam kvailiui svarbiausia ištvirkėlių pa
Galėtumėte suprasti, kad paradai svarbiausia redakcijai, tokį pavadinimą parinkusiai ir apie tai paklaususiai, interviu labai ilgas ir ten tikrai nepalyginamai daugiau apie gatves, miesto planavimą ir įvairius projektus kalbama, o ne apie paradus. Bet tik sveikinti galima, kad Sinica turi drąsos užimti tokią tvirtą poziciją.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų