Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tv3 nuolat meilikauja suklypusiam dėdulei,šį kart įdėjo jo vasarinę foto ;-D
Vytautas padarė gerus darbus Lietuvos nepriklausomybės pradžioj, paskui nusivažiavo...Kiniečių pasakėlė "Drakonas".
Senas demagodas ir manipuliatorius.
Ponas Arestovičius. Aš skeptiškai vertinu Vakarų nusiteikimą priešintis Rusijai. Vakaruose jau antroologiškai pasikeitė žmonių suvokimas priešintis. Hipstieriai neeis dirbti prie staklių, gaminti amunicija per tris pamainos, su draudimais ne vykti į tam tikras valstybės ir ne įnešti telefono į cechą. O Dieve, čia gi žmogaus teisių pažeidimas. To labiau, jie ne eis į purvinus apkasus, šaudyti į priešą iš automato ir mėtyti granatas. O galimybės mažų, gerai aprūpintų ir išmokintų Vakarų kariuomenių, pakaktų tris, keturis mėnesius išsitaškyti. Turint omenyje, kaip aš suprantu, Vaikai atsargiai vertina galimybės smūgiuoti į Rusijos teritoriją dėl galimo varianto konfliktui peraugti į branduolini susidūrimą. Ir tada prasideda masių karas, kai reikia daug mėsos ir jos negaila, daug paprastų šautuvų, pabūklų, amunicijos. Rusija, Korėją, Iranas tą kriptimį veikia be skrupulų. Įsivaizduokite į Lenkiją arba Baltijos šalys atsibels koks milijonas, ginkluotų Mosino šautuvais, pasruošusiu kariauti vyrukų. Kiekviena jį gaudisi su Tomogavkais, Atacmais? Abejoju. O Rusiją visą šitą metalą gamyna, kaip piragelius kepa. Tai kad vaizdas gaunasi visai niūrus.
Korumpuoto landzbergizmo negalime israut. Apie putinizma nera ir kalbos
--- Pastebiu, - TIK VIENA karta Ozys buvo isrinktas tiesiogai ir jau 30++ metu, jis nekenciamiausias subjektas LR, kol jo nepralenke, jo isperetas, - ir i sosta, dovanotos tskp bandos, pasodintas broileris, nuolankus Vasingtono ambasados kiemsargis LR ir kartu LR priesas Nr. 1.
LR nors kiek savo smegenis dar tebeturintys pilieciai, zino kaip jis GL ten atsirado ir jo dabartine nusikalstama, - priesu ieskojimo ir provokavimo veikla, kuri LR atnese milijardinius nuostolius ir net gali atnesti nauja okupacija ir kara, po kurio LR nebeliks.
NORS... ir pries paskutinius rinkimus ozys kure kubiliaus anti ASTRAVINI "sajudi", kuris baigesi broileriui ir vl bandai vel susedus arciausiai lovio ir iteisinus mega vagystes...
Tikekimes po rinkimu broilerio inirtingas kudakavimas baigsis taip pat, kaip anakart baigesi ozio mekenimas...
-o gal pagaliau ir PROKURORAS atsiras?- kuris imsis iniciatyvos tirti ir sodinti sita nusikalstama antivalstybine-teroristine banda?
--- ir jos savininkus ir statytinius?
Masiuliai kamerose laukia savo vyresniu sebru, --Kolaborantu dinastijos debiliu, simoniu ir broileriu.
Vienintelis per 4 kartas, dinastijos tikras zmogus , - VVL, kartais pamanau, gal jo tevas ne is dinastiniu buvo?
Senelis,- keliuosi 8 val. ryte ir šiku...
- Anukelis, - tai normalu.
-Senelis, bet keliuosi tai 9 valanda.

-------BEDOS ivaldovintu TVARTELIUOSE ir Vasaros g.7!
Vakarie2iams absoliu2iai dzinnn kažkokio lietuviai, jiems svarbiausia, kad skrandis b8tų pilnas ir kišenėse 6šamančių netrūktų. O ruseliai visą istoriją tvarkė litovcus ir toliau ruošiasi. Svarbiausia, kad amerikosai, tiksliau, jų vadai mus užstotų. Ateis Trumpas ir chana. O ką mes patys? Mes kariauti tai tikrai nemokame ir jaunimas nelabai nori, nei kariauti, nei vaikus gimdyti, artėja lietuviams galai ir viskas. Tuoj, tuoj liūdnai užtrauksim - mūsų tik du milijonai.....
O LIETUVOJE LAIKAS ISRAUTI SU SAKNIMIS LANZBERGIZMA,
@PILIETIS OZIO MESLIDES iskopt taippat laikas. PRISIKO ziauriai daug.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų