Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
geriau parašykite ar DEIMANTĖ gyva, jei ne, tai kur jos kapelis?
šitam kiršintojui ne smirdėjo konservų ir nuteistos visos liberalų partijos sąjunga,kad šitas baigs savo sapaliojimus
Tai taip pritariu nebutu zemiau plintusinio partijos tada butu viskas ok..
Kodėl nekovojama tik su tikrais Lietuvos priešais tiesiogia ,bet lietuvis lietuvį pjauna iš godumo,dėl valdžios.Čia jau ir rusų tankų nereikai,nes skundikų,keršto apimtų ir daugiau turinčių ką prarasti yra žymiai daugiau negu pokario metais,Kodėl nesimokoma iš žydų išminties ,kurie gina kiekvieną nesvarbu ar su ruskiais ar ne,Taip ir čia užuot amortizavus Žemaitaičio plepalus jie specialiai iįdidinti iki vos ne didžiausio antisemito,ko gero jau ir Hamas pralenkė,
savas dvokas pats mieliausias.
Ka tas senis kruosena vel bliauna kgb smarve pats vagis kaip nukvakelis anukelis dar uz 1 eur zemes nusipirko dar Bražuolės tilta ir respublikos redaktoriu nužudymo kieno užsakymo tas buvo jis bijo prisipažinti.
NA, LIUKS PASAKĖ-DVOKIA TIKRAI BJAURIAI, TIK MARAZMATIKAS NEBESUPRANTA, KAD TAS DVOKAS SKLINDA NUO JO PATIES
@UI GEVALT
tarp kitko šiandien ožio diena
be reikalo GAIŠENA prasižiojo.
senukas ožius rodo.
Che che, visa šunauja, vyžočiai, ir klumpakojai būrai pavydi anūkėliui ir jo žmonelei "Mortai" jų turtų, vilų, ir kitokių prikauptų gėrybių todėl ir nebalsavote už jį, che che. Jūsų pavydas kyla iš jūsų pačių nedorybių, che che. Kas meluoja tas ir vagia che chee.
Vytautas Landsbergis įvertino naująją koaliciją: dvokia bjauriai