Rašyti komentarą...
Tas tavo anukelis sukcius ir isdavikas


Neapykanta Lietuvos nepriklausomybės architektui Vytautui Landsbergiui yra okupantų Kremliaus gangsterių kurstoma.Nebijo šunauja loti- Lietuvoje yra laisvė ir demokratija.Pabandytų šunauja ant putinų loti - atiduotų Putinas šunaują KGB hienoms sudraskyti.
Na ką raudonšikniai Maskvos šunys vėl lojat ant Gerb. Landsbergio . Gerai pasakyta šunauja dar neišdvėsus nuo sovieto . Jūs utelėti skurdžiai dvasios ubagai maskolių šiknalaižiai susirinkit savo skarmalus ir į rusyną dinkit . Lietuvos Respublikos kenkėjai mes jus kaip uteles išgnaibysim.
Gyvate tu pats kenki Lietuvai,pats rėki kaip pjaunamas bulius,Kada pagaliau nustosit su vėpla anuku ir jo paš... austa
Jūs, šmeižiantys ir niekinantys pirmąjį atkurtos Lietuvos Prezidentą, esate neverti Laisvės nevykėliai, savo lojimu nulojantys visus iškovojimus ir Aukas už laisvę. Deje, jūsų yra labai daug , o dėl mažiau putino rusija nė nesistengtų. Tad gręžkitės ten, iš kur jus Landsbergis 'išvarė', drožkite ir nebeinkškite ! Laisvę mylintys - visada ją gins ir joje liks.
@Gražvydas Tvaranavičius Iskele milijonieriu lanzbergiuka
Apie Landsbergį gerai, arba nieko.
Kaip blogai Vytautėli, patys košes prisiverdate, paskui esate nepatenkinti , kodėl Lietuvos piliečiai jūsų negerbia. Lazda turi du galus.Ir po šią dieną jūs tebežaidžiate savo šlykščius žaidimus. Būk malonus pastovėk už Lietuvos piliečius, kad laisvai galėtų patekti į ligonines ir poliklinikas. Ir dar priedu išgalvojote koronovirusą, kad dar daugiau Lietuvos piliečiams pakenkti. Labai teisingi komentatorių atsiliepimai.100%
Buvai kgbistas, toks ir likai. KGB dvasia ir sūnų, ir anūką užauginai, tokią veislę tik po žeme arba lauk iš Lietuvos.
Kgebistai savų neišduoda.
Viena su Lansbergiais susijusi asaba lepteleje, kad Karbauskis ir Co "niekina JOS Lietuva" , o sitas nukvakes beprotis kalba apie "mano partija"
Sitas beprotis visur ir visada mato priesus, o zurnaliste taip stengiasi...
Į viršų