Rašyti komentarą...
Kokia ji žurnalistė? Kažin ar ji pati žino, kas ji tokia, ir kieno pusėje
Putinas siuncia savo zmogeliukus i Lietuva.Greitai bus kaip Ukrainoje.
Ko tai rėksnei-kiaulei-ruskių šliundrai reikia Lietuvoje??? tegu varo atgal į ruzziją!
respublikoje komentarai mano užblokuoti tai rašau čia : teisėtai išrinktą prezidentą yanukovičių nuvertė banderavcai nacionalistai profašistai jaunieji dabar turim karą jau tuoj bus 9 metai ukrainoje karas tesis spėju 20 metų gal 50 metų . kas sako kad ukraina laimės man atsakykite: kaip ukraina gali laimėti prieš rusiją ???!!!
@liuciferis Neviešink savo kacapiškos šizofrenijos russofašistine lerva !!!
Ar tai bus šnipas? Ar išlaikytine?
puiku pagaliau sulaukėm sobčiakos pradėsim tvarką lituvoje
ooo - lietuvai tokie išsišokeliai reikalingi - aš siūličiau Sobciak lietuvos ministre pirmininke vietoja Šimonytės , juk Sobček retingai aukštesni už Šimonytės , o ka ir dailesnė moteris kaip tik to ir reikia lietuvai -( ka tada rašys lietuvos žinesklaida- idomu)
Neisskrido sobcak iš Lietuvos i Izraelį?
@Dar pritarta ,- vienbalsiai - busima Lietuvos ministrė pirmininkė
Atvyks?
tikiuosi, kad VSD stebės ją ir jos veiklą Lietuvoje per tas 90 d. Jei tikrai bėgo iš Rusijos dėl persekiojimo su žydišku pasu, tai viena. Jei atvyko formuoti nuomonės RF propagandai, tai iškart deportuot atgal. Visi žinome, kad ji yra persivertėlė ir kad gyvena iš privogtų pinigų iš Rusijos biudžeto (nuo tėvo laikų).
Matyt, vienintelis geras dalykas, kad savo milijonais kiek pamaitins Lietuvos 5-ių žvaigždučių viešbučius, juk kitur jai gyventi "ne lygis".
@LABAI Nestebes. VSD dabar vidaus priesais uzsiima - visokiais buvusiais sajudieciais ir antikomunistais. Kaip jie ivardija - desiniaisiais radikalais. Kremliaus agentai VSD nedomina.
@LABAI žinoma kad stebės -juk nauja šviežia žmogystė , o žurnalistai kai lakstys ratu ir klausinės -tik va anukėlis stabdys susidomėjimą viešnia , juk jis URM jam pirmumas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų