Rašyti komentarą...
P.Jauniškis pasimetęs ar kurį galą,kad klausia, ar visus blokuoti,ar ne visus.Nes yra ir nepritariančių režimams savo šalyse.Ar užtenka tik pasakyt,kad nepritari,ir tu priimtas, ar reikia muštis krūtinėn kumščiu,kad patikėtų? O iš kur paims tiek seklių tūkstančiams atvykėlių sekti ,ką jie veikia.Reiks biudžeto pinigų jiem už tai sumokėti.Neapsimoka taip švaistyti, geriau neprasidėt kaip Latv,Est.
Manau, kad šioje vietoje humaniškumas nereikalingas
Elgtis kaip Latvija Estija
Elgtis kaip Latvija Estija
@Rtds Ne,nes nesaugu.Ir kaipgi patikrina tą lojalumą, ar iš apklausų ar melo detektorium.Kalbėt galima daug ką.Nereikia nei aiškintis,nei nustatinėt,tegu tvarkosi namuose su savo ponu.
Visa tauta turi atgailauti už savo karinės chuntos karą Ukrainoje ir mums čia rūšiuoti į geriečius ir blogiečius nereikia,Nes jokio skirtumo tarp jų nėra,vadinami geriečiai dėl komforto varo į vakarų šalis ir tyliai pritaria o ,kaip ir blogiečiai likę Rusijoje,Jau pavyzdys kažkoks ukrainiečių Šurujevas,kuri 10m turi teisę gyventi Lietuvoje ir varyti ruskių propogandą,o lietuvos patriotų valdžia,kuri sistemingai vardina lietuvius kaip tautos priešus,nemato panosėje ,kas darosi migracijos departamente.Kaip gali būti chaosas valstybinėse įstaigose po 30m nepriklausomybės,kai kelis kartus padidinti valdinikai ir skaitmeninis amžius.
Būtina uždrausti neaišku kokių užduočių jie turi
O kodėl jiems turi būti leidžiama atvykti į Europą.
Netikiu jų lojalumu.
Jokių vizų
Šiuo atveju reikia elgtis pagal principą: jei tarp tūkstančio nusikaltėlių bus vienas nekaltas, nužudyk visus. Viešpats atsirinks.
Visiem be isimties jokiu vizu. Tegul jaucia savo caro pasekmes.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų