• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimo velionio Aleksejaus Navalno bendražygio Leonido Volkovo užpuolimas Vilniuje, tikėtina, yra Rusijos organizuota ir įgyvendinta operacija, trečiadienį pareiškė Valstybės saugumo departamentas.

33

Artimo velionio Aleksejaus Navalno bendražygio Leonido Volkovo užpuolimas Vilniuje, tikėtina, yra Rusijos organizuota ir įgyvendinta operacija, trečiadienį pareiškė Valstybės saugumo departamentas.

REKLAMA

„Tikėtina, kad 2024 metų kovo 12 dienos Vilniuje įvykdytas FBK nario Leonido Volkovo užpuolimas yra Rusijos organizuota ir įgyvendinta operacija, kurios tikslas – stabdyti Rusijos opozicijos projektų, susijusių su artėjančiais nedemokratiniais Rusijos prezidento rinkimais, įgyvendinimą“, – teigiama VSD išplatintame komentare žiniasklaidai.

Nausėda apie Volkovo užpuolimą: neabejotina, kad tokie dalykai yra planuojami

Prezidentas Gitanas Nausėda sako manantis, kad Rusijos disidento Leonido Volkovo užpuolimas Vilniuje, kaip ir kiti pastarojo meto incidentai Lietuvoje, buvo suplanuoti.

„Neabejotina, kad tokie dalykai yra planuojami. Pastaruoju metu padažnėję Lietuvos vėliavos išniekinimai, incidentai su paminklais. Visa tai susideda į bendrą komplektą klausimų, incidentų, kur aiškiai matosi, kad tokie dalykai yra planuojami. Neturėtume stebėtis“, – trečiadienį žurnalistams Paryžiuje sakė šalies vadovas, paprašytas įvertinti L. Volkovo užpuolimą.

REKLAMA
REKLAMA

„Bet noriu labai aiškiai pasakyti – tarnybos įvertins, ištirs ir, tikiuosi, ras kaltus asmenis. O Putinui galiu pasakyti tik viena – niekas jūsų čia nebijo“, – pridūrė G. Nausėda, kalbėdamas apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

REKLAMA

43-erių L. Volkovas antradienio vakarą užpultas automobilyje prie savo namų Vilniuje.

Suteikus medicininę pagalbą jis gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Policija šiuo metu tyrimo plačiau nekomentuoja, tik nurodo, kad tam mestos gausios pareigūnų pajėgos, tiriamos kelios versijos.

Prieš kelerius metus kilus arešto grėsmei L. Volkovas paliko Rusiją ir dabar gyvena Lietuvoje. Anksčiau jis vadovavo žymaus rusų opozicionieriaus Aleksejaus Navalno regioninių štabų tinklui.

Rusijos federalinė įkalinimo įstaigų tarnyba vasario 16 dieną pranešė, kad 47 metų A. Navalnas mirė pataisos kolonijoje Arktyje, kur atlikinėjo 19 metų laisvės atėmimo bausmę. Vakarų valstybių lyderiai teigė, kad už šią mirtį atsakingas V. Putinas.

Lietuvoje perdaug tarnybų reike vienos ir patikimos
Tuomet turėtų VSD vadovas atsistatydinti, nes neužkirto kelio šiai operacijai...?
JO 200 PROCENTU
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų