Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
...eimit jus priegluch*ai,manes nera Lietuvoj...
Jeigu Latvijoje rinkėjų pagausėjimas nežymus, tai reiškia, kad ir pažeidimo nėra? Ar taip pat pažeidimo nebūtų, jei Latvijoje "reikalus tvarkytų" ne konservatorė, o Žemaitaitis?
Laisvietė Ašmonaitė balsavo LONDONE ir ...skundžia kitą, kad ana irgi Užsienyje balsavo...prajuokino.
rinkimus vagia, bet nežymiai. Tai balsavimuose jei 1 balso pritrūksta nežymiau nebūna ir bandyk kitą kartą, o čia primetėm, kad daugmaž konservos laimėjo, sufalsifikavę balsavimą, iš latvijų ir lenkijų ir matyt graikijų išsirinko už emigrantus teisingai ir patriotiškai. Tai nieko jiems nebus už pavogtus rinkimus????
galima prilyginti sabotažui arba diversijai.
Ką pateikė Z. Vaišvila?
Ką pateikė Z. Vaišvila?
Taigi tos dvejos partijos melagės - aferistės - tolyn nuo valdžios.
jau susidariau nuomonę, kad, kaip konservatorius, taip sukčius. Pasirodo, ir rinkimuose taip pat...
VRK pirmininkė apie galimą piktnaudžiavimą Pasaulio lietuvių apygardoje: rinkėjų pagausėjimas Latvijoje yra labai nežymus