Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
...jokios kalbos apie darbo vietas nėra, o žmonės tikisi..
Geriau tokioje vietoje ir nedirbt, hes prisidėsi prie žudymo įrankių gamybos
Ne iš Radviliškio rajono
Ne iš Radviliškio rajono
Linkiu žmonėms ko geriausio,bet darbus gaus tik karo pramonės specialistai,o tokių Baisiogaloje ar daug?
Svarbu, kad nusodrinto urano sviedinių negamintų, o tai visi kaip jonvabaliai ims švytėti....:)
@... . Drebi,vata?
@Aš Nebijok....uranas ima ne tik vata bet ir megzta....:))
Kur Lietuvai čia nauda nesuprantu, gal kas paaiškintu?Rašė , 20 metų jokio pelno mokesčio, sviedinius ir pirks pilna kaina,dirbt reikės inžinerinį išsilavinimą turintiems žmonėms, tokie atvažiuos iš miestų .Iš Šiaulių , Panevežio, Kauno ir t.t kurie grįš namo į savo miestus.Kur čia tas išaukštintas gerumas.Tegu stato, bet atitinkamai turėtu ir mums nauda būti.Ar tik asmeninės naudos kažkam.?
@Ciocė Nuolatinis "zauniakas",kad Lietuva nekuria aukstuju technologiju imoniu,nekviecia investuoti didelio tikslumo produkcijos gamintoju,kur butu dideli atlyginimai.Tikslumas,aukstos technologijos,suponuoja auksta kvalifikacini issilavinimo lygi.Bet juk siandien jau kalba eina,kad atejusieji investuotojai turi slaveju,kroveju,sargu atlyginimus pakelti,kam tie inzinieriai:DDD.Ar tai turi galvoje,ciocyt,dusia mano?
tai ne ginkluotės gamykla, o tik tekinimo staklės vamzdžiams. O kažkada LTSR gamino tiksliąją elektroniką naikintuvams. Matosi vakarų požiūris į mus.
@Šaudmenų gamykla Ne LTSR, o pašto dėžutės. Jos respublikinei valdžiai buvo nepavaldžios, o vėliau tapo "Jedinstvos" peryklomis. Ir gal patikslinsi, apie kurią gamyklą šneki?
@Ein Gefreiter Pvz Šiaulių Nuklonas
@Šaudmenų gamykla pradžiai nors tiek . O daugiau tau žinoti nebūtina ?!
@Šaudmenų gamykla O į tuos vamzdžius dedamas mėšlas iš aplinkinių fermų
@Aš Pažangiau,naudos vietinį kompostą
Kol pastatys kol pasileis gamyba, kaži ar pasaulys kas dar kariaus?
@alexx Naaaa, visi rėkia, kad reikia mokytis iš istorijos, bet retas kas pasako, kad iš tiesų istorija mus moko to, jog iš istorijos dar niekas nėra pasimokęs.
Net ir LT istorija nei mūsų valdžiažmogių, nei mūsų eilinių piliečių nieko nėra išmokiusi.
@alexx nori taikos - ruoškis karui. Gyvenau Suomijoje - ten visuomenė pasiruošusi N kartų geriau. 700 000 turi automatinius ginklus ir kai ką daugiau. Kariuomenėje tarnauja visi. Slėptuvės paruoštos VISIEMS piliečiams. Amunicijos sandėliai pilni. ir t.t.
@XXL Nuo Fabų 3000?
Džaukitės baisogaliečiai, gausite po bombelę. O apie darbo vietas pasvajokit, ten dirba robotai, o vietinių budulių ten niekas neįleis.
@Realistas dėde dėde, o tai jūs jau buvote tokioje gamykloje, kad taip viską išmanote? gal jūs net tokioje esate dirbęs? ir gal jus robotu pakeitė?
o gal jūs paprasčiausiai pavydite Baisogalai?
@labai susidomėjęs gamykloje Bavarijoje, tai hektarus uzimsncioje gamykloje vos keli darbuotojai, derintojai robotams, ir emigrantai kurie mikroschemas į konvejeri sudeda kad robotai galėtų lituoti. Vadovai sakė kad ir tų emigrantų atsisakys, nes mažas efektyvumas ir per didelis klaidų kiekis, nes nesugeba net tinkama puse mikroschemą robotui paduoti.
@Buvau Mersedes vilkikų Tai maskoliams "Ventė" taip pat gamino mikroschemas- tonomis sverdavo, nes iš tonos gaudavosi kelios dešimtys tinkamos kokybės. Visa gamyba buvo pagrįsta vakarietiškų analogų kopijomis.
Soviet užsivertė- gamyba smoke, o vėliau žlugo, nes skirta buvo "Didžiosios tėvynės" reikmėms.
Ir negi dabar neverta bandyti kažko kito? Pvz.- gaminti ne komponentus, bet galutinę produkciją.
@labai susidomėjęs Kaip nepavydės. Mato Ukrainoje į kokius objektus atskrenda raketos. Kiaulių fermų niekas neliečia
@Aš Kodėl neliečia,į buvusiais oi kaip atlekia
@Realistas užteks darbo ir vietiniams. Reikės vairuotojų, krovikų sandėliuose, maitinimo, aptarnavimo sferoje, komunaliniame ūkyje, apgyvendinimo sektoriuje ir t.t. Vaikinas per siaurai mato gamybos procesą, trūksta išsilavinimo
Karo egspiertas, anl itikas
Karo egspiertas, anl itikas
@Faktas Ir po darbo vakarienei pirmą sparnuota raketa. Po to pagamintų šaudmenų antrinė detonacija. Ir skraidys jie nuo Kėdainių iki Radviliškio
@Faktas Jūs nuostabus,Šiauliai labai suklestėjo dėl visų jūsų išvardintų priežasčių
Mes siekiame taikos visame pasaulyje. Pasistatysim artilerijos sviedinių gamyklą. Karas Ukrainoje kažkada baigsis. Gamykla Baisiogaloje ir kita Giraitėje galimai bankrutuos. Žmonės liks be darbo. Ar mes tada norėsime taikos visame pasaulyje. Ar mes norėsime bankrotų, nedarbo savo šalyje. Mes tapsime tokia šalim, kaip Rusija ir Amerika ir daug kitu, kurios nenori bankrotų, nedarbo savo šaliai kitų šalių sąskaita. Tad ar mes dabar visgi norim taikos visame pasaulyje? Ar taika yra gėris?
@Taika Ave tau , o broil, i, siūlau tau - iškart paimk mirtiną dozę ir susivaryk tiesiai į veną- ir kaifą apturėsi, ir amžinosios taikos pasieksi, ir nereikės čia vangti ir meilės visa kam krutančiam skelbti, .......nirvana, vienžo.....Taikos tau amžinos, o broil
Nepaisant visų vatnykų pageidavimų, gamykla bus pastatyta.
O žemaičiai nuogais užpakaliais galės toliau jodinėti ant kuino atbulomis ir žiūrėti į savo runkelių lauką, nesuprasdami į ką žiūri.
Tu čia litwinas Žemaičių nejudink
Tu čia litwinas Žemaičių nejudink
@Vilniaus kapočiai Žemaičiai savo žemėse nuo akmens amžiaus gyvena dar jas ir padidino, o litwinai viską prapi..so su slavais brsikergdami. Ir dabar pilna Vilnių prisivežė boboms apseklinti nes patys nepajėgūs.
puskraujis iš Vvilenszczyznos
puskraujis iš Vvilenszczyznos
@Tu čia litwinas Žemaičių nejudink o- grynaveisliai susibėgo.....einu traškučių pasiimsiu- pažiūrėsiu, kaip du idiotai savo kraujo grynumu girsis...
a gyrdž, WILENSKAS, a tū pasakyk anam, kad mūs KASTŪSIUS anų BIRUTĮ ....nū....šitų anajį....a tai ims da y neatsakys.... man laisvalaikį sugadys.....a ašai jau į allein pasėmiau.....skaitysiu
Bus labai linksma,kai pastacius vokieciu gamykla,tuo metu jau busintys valdzioje,kurie siandien kelia isterija,balamutydami zmones(rinkimai:))),zarstys pagyras sau,kokie mes izvalgus,atvedeme superine gamykla i Lietuva,daveme geru darbo vietu zmones,girkite mus(nors ir ne mes tai padareme:)) ir rinkite.....rinkite....,o jei neisrinksite darysime kaip Zemaitaitis dare,isvydamas didziules naudos mums siekusia "CHEWRON" ir jei ka "ne mes" atvesime i Lietuva,tai bus gresme,pedokonservine nesamone,pavojinga viskam ir visiems.
@nedas Tai tau nepatinka, kad atsiras art. šaudmenų gamykla LT?
Kai užsisuko reikalas dėl šovinių (šaulių ginkl.) gamyklos LT , tą reikalą marinavo visi, nes ji niekam nebuvo reikalinga, o kai Petras Gražulis pramušinėjo koldūnų fabrikėlį- jis buvo pats geriausias, o dabar jau ir EU parlamente sėdi ( matyt Palangos biručių nepakanka- nuvyko į Briuselio magdučių tvarkytų).
Tai klausimas dar kartą- tai kas tau niežulį sub.....in.....ėn varo?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų