Rašyti komentarą...
Tai jei jau kaip sako visuotinas , tai visi ir be kojų ir be rankų ir isproteja visi eina ? Jei ir kaleime sedi ir tie eina?
Senelis neipųs jiems brandos,o mahsimos neparduos sveikatos, nebent kaip šimonytė rekomenduoja reikia skaityti Šveiką,ir remtis demokratija.
Nei šalies vedamai neadekvačiai politikai,nei degradinio lygio pasiruošimo kariuomenei nėra jokio potencialo kažka vertingo nuveikti šalies interesams. Tapome išnaudojami pašaipos subjektai,kurie nieko negali nulemti,o tik kurstyti blogį ir atnešt neramumus šaliems masiniam mastymui.
@Nuomone Būtent.
Geriau turėti 5000 aprūpintų motyvuotų rimtų vyrukų (ir merginų kurios nori), nei 20 000 patrankų mėsos. Nemanau, kad per 9 mėnesius galima kokybiškai paruošti karį, ypač jei jis paimtas "atitarnauti" ir labiau skaičiuoja likusias dienas iki laisvės, nei sieja savo ateitį su karyba.
Tai manyčiau tam ir kviečiami turėtų būti į šauktinius, kad branda atsirastų.
@Mhmm taip vadinama branda atsiranda, kai reikia paciam save islaikyti, t.y.galvoti kaip gauti pinigu maistui ir nakvynei nesedant i kalejima
Propoganda. Tegu visa moteriška valdžia ir eina, jei taip tarnauti nori, o prie merginų neliskite, joms dar gimdyti.
Na neduok dieve kaip Afganistane tarnavo mano dede, ir mate tokius vaizdus, ka jis patyre gyvenime, tai liko visam gyvenimui pakenkta psichine negalia.
Reikia mažiau verkt ir viskas bus gerai, kariuomenėje praleidau 6 metus ir tikrai buvo sunkių akimirkų bet jos man buvo naudingos ir reikalingos todėl iš mano pusės apie tarnybą tik geri atsiliepimai.
@Nesupratau Šauktiniu 6 metus atbuvai kariuomenėje??
@Ogo Pakartoti kurso kelis kart paliko, tai ir užsibuvo.
Laisvės partija dar kariuomenėje pasiūlytų privalomą žolės rūkymą, visoms sielos kančioms panaikinti.
O dieve jei man dar kartą reiktų rinktis ar tarnauti tai tikrai ne ir kitiems nepatariu čia ne dėl to kad sunku ar ką tiesiog nepatariu geriausiai komisuotis lauką tai nėra sunku ką nors dėl sveikatos suburk ir tiek. Bet jei patinka prašau veltui atiduoti metai šluotą ir grėblys viską ką matysite:))) Pirmi trys mėnesiai Rukloje buvo įdomiau, bet ir tai mažai kažko tokio pasijusti kaip kare tiesiog jaučiasi kad Lietuvos armija ubag,ynas jokio finansavimo jokio įdomumo viena karta teko iš tikrų šovinių pasaudyti ir viskas dar viena pasivogiau tikrą šovinį :))) O dar visi su savo tom paniatkem dembliais ir visu tuo mė,šlu tokių lo,hu ten pamatysite kad sakau lietuvis tai tragedija lygis.
@Kažkada tarnavęs Ubagynas, auksiniai samčiais kabinat košę, auksiniais šaukštais sriuba,ubagynas matai,socdemų buves ministra uolekas taip stengėsi kad viskas butų kaip jo namuose.
Į viršų