Rašyti komentarą...
Is sito pseudopropesoriaus toks virusologas kaip is simonytes balerina. Tfu 2x
Jeigu jau tokie reikalai, tai įjunkite visur raudonus šviesaforus ir sėdėkime namie trys savaitės kol virusas pats užsilenks. Bet gaila kad verslininkai neleidžia mūsų mylimai visų valdžiai to padaryti. Net atostogų neišleidžia, turi dyrbti. Tai kaip jūs sustabdysite tą virusą?
net neabejoju kad kovid ir yra buvęs gripas,taip tai gripas
Taip! Tai yra naujo gripo variantas, kuris, kaip bet kuris gripas, komplikuojasi ir į kapus nuvaro, bet skirtingai nuo kito gripo ir visų kitų ligų gali būti ir ...besimptomis. Toks pat suknistas gripas, nuo kurio pagrindinis vaistas - Paracetamolis, bet nėra vakcinos (atsiet, ji jau yra, bet niekas jos nematė ir, kažin, kada pamatys ir pajaus jos veikimą). Tai gripas, kurį visam pasauliui su kažkokių slaptu tikslu ,,užteikė'' Kinija, tuo pavertusi žmoniją ne tik fiziniais, bet ir psichiniais ligoniais. Tai gripas, kuris yra baisus, bet už kurį yra daug baisesnių ir daug labiau nepagydomų ligų. Tai suknistas kinietiškas gripas, kuris pasiglemžė visą dėmesį sau, palikdamas daug baisesnes ir daug mirtinesnes ligas laukti medicinos dėmesio užribyje. Kad šis kinietiškas bjaurybė išbraukė mums iš gyvenimo visus metus, tai gal net vardinti neverta. Gal užtenka jo bijoti iki nuprotėjimo? Gal jau gana gąsdinti ir taip įbaugintus žmones, nes virstame atbukusių zombių ir šešėlių šalimi - be nuovokos, jausmų, pasitikėjimo vienas kitu?
skamba,kad jis 8kartus uzkreciamesnis nei gripas.Kiek zmoniu kuriu artimieji buvo susirge juo net neuzsikrete nors visa laika buvo greta.Dar idomiau,kad gripas ir covid identiski.Nuo gripo zmones irgi mirdavo,bet dabar kazkodel gripo nebeliko.Gal galetu paiskinti kas ji"pavoge"?
@Juokingai Taigi aiškiai parašyta,kad dominuojantis virusas slopina silpnesnio veiklą.Reikėtų atidžiau perskaityti straipsnį,o ne kelti savo versijas.
@zzzzzz Išeina taip: dominuojantis virusas imuninei sistemai padeda susidoroti su silpnesniu (jį nuslopina)? Čia spėju tas pats, kas į baltus dažus įpilant dvi ne baltos spalvos dažų (skirtingų spalvų) porcijas tikėti, kad juos išmaišius gausi šviesesnį atspalvį nei įpildamas tik vieną dominuojančios spalvos dažų porciją. Ar logiškai mastantis žmogus gali tikėti tokia nesąmone? Pasirodo - gali.
žiauriaite isingai parašyta, kuo daugiau rašysit ir gąsdinsit tuo pyktis labiau ima, atsibodo iki gyvo kaulo
Kuo daugiau kepama straipsnių apie koronos baisumus,tuo labiau tai erzina ir kelia pyktį!!!!
Mes ne durniai,aisku tai yra gripas,bet jis klastingesnis,kerta zmogaus nusilpusiam imunitetui,plius stveria ta liga kuria zmogus anksciau sirges,atsibodo,net norisi buti bandomu triusu,kad tikrai patikeciau,kad tai nera gripo atmaina,su mielu noru uzsidaryciau su serganciais,kad tik Lietuvos zmonems nukristu nors kokios siaubingos teorijos
@As Jus apgavo - jūs durniai.
Dėjau ant visų lietuviškų teorijų. Pasiskaitykit apie ta virusą pilna medžegos mokslininkų išvadų mokslinių darbų, mokslininkų pabrėžiu ne Verygos ir Skvernelio lygio. Taip jis yra. Jam padėjo atsirasti kad gazdinant žmonis kažkas galėtų uždirbti milijardus. Žmonių skausmas tapo didelių verslu. Kažkam smegenys dėl pinigų ištirpo. Gaila kad lietuvių tarpe pilna halopų kurie šikna laužo tokiem kaip dvokalas sorošo geicas. Hitleris palyginus su jais angelas.
@Vilkas Tai nebūkit lietuviu, jei labai gėda. Tapkit anglu, vokiečiu.
Kai kuriem taip smegenis išplove jog tuoj pradės tikėt fėjom ir vienarageis.
@Pochui ant O ką? Jų nėra???
Į viršų