Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bauskite pirmiausia tuos kurie lojo ir loja ,kad kuo daugiau isileisti ruskeliu ir baltarusiu mat jie kalia ekonomika vot jums ir pakels ekonomika ir parodys savo "draugiskuma"
o kodel reklamuojat,kremlius pinigu dave?
Broli Lietuvi vel reiks eiti i kluba gelbėt Lietuvaičiu panas vel tiem vafliam snukius dauzyti... Isivaizduoja baisus vyrai kariškiai vel gaus i lempa uz netinkama elgesi...
Joks ten ne mitingas prieš NATO karius. Tai prokremliško pederasto Karbauskio ir Urodinos spec tarnybų organizuojamas šou, kurį tuoj pat "nušvies" Skabejeva, Simonian ir Solovjovas. Nušaukit ten pat ant Taurakalnio atvežę Karbauskį ir joks maištas nebeįvyks. Šitas pederastas kol nebus pakartas, nušautas, papjautas, išmėsinėtas ar kitaip nugalabytas, tol Lietuvai ir kenks, o be šio prokremliško padlos Lietuvoje jokia antivalstybinė veikla neįmanoma tiesiog iš esmės.
@Vasileuskas Tu kitas mažiau katės šudus valgyk....
bausti juos tokius organizatorius
bausti juos tokius organizatorius
Tai va,ir dar matai Ramanauskas pasakė,o ką sakyt apie juos,ką sakyt,tai brudai tie prieš NATO,prieš ES,už Putiną,juk jų komentarai kasdien ,ir jie enšalinami,matyt,nuomonė,tai ri Ramanausko nuomonė.
bananų,suregistruot,kaip šunis, ir nubaust mėnesiui gatves šluot.
mitingo Vilniuje kad greiciau issinesdintu bulbasai ir ruskiai is Lietuvos
@reikia darant reikėjo pagalvoti
@prieš negu niekad.
O kas pradėjo tai daryti?
O kas pradėjo tai daryti?
@prieš rašant gerai pagalvok. Atsakysiu. Pradėjo tuos opozicionierius priiminėti Butkevičius, o po jo Skvernelis (su Karbauskiu). Koncervams likotik tvoras nuo tų skėrių statyti. Paskaityk archyvus. Ten rasi ir tai, kaip Gaižauskas, Puidokas, Širinskienė, Kepenis, Ąžuolas ir Veryga ruošėsi pas Lukašenką arbatos lakti ir gerinti tautų draugystės.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų