Vilniuje autobusui susidūrus su lengvuoju automobiliu nukentėjo du vyrai

Naktį Vilniuje autobusui susidūrus su taksi, ant kojų sukelti gelbėtojai. Jiems iš sumaitoto taksi teko vaduoti žmones. Sunkiausiai nukentėjo taksistas.

Į avariją naktį prieš pat vidurnaktį Vilniuje pateko taksi. Automobiliui „Toyota Prius“ smarkiai sumaitotas visas šonas. Į jį rėžėsi autobusas. Smūgis buvo labai smarkus, gelbėtojams teko vaduoti taksistą ir jo keleivius, dirbant specialiosioms tarnyboms buvo visai užtverta sankryža.

Autobuso vairuotojasvažiavo Žirmūnų gatve centro link, vairuotojas įsitikinęs, kad tai jam degė žalia, kai nuo Šilo tilto pusės į sankryžą įlėkė taksi:

„Nes man žalia degė ir jau pravažiuojant kaip tik baiginėjosi. Jam ten tikrai negalėjo degti žalia. Arba stipriai prieš žalią išvažiavo, arba jis į kažką kitą pasižiūrėjo.“

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinė avarija Žirmūnuose

Į Minties ir Žirmūnų gatvių sankryžą atvykę gelbėtojai rado taksi automobilyje prispaustus du žmones: vairuotoją ir vieną keleivį. Taksi važiavo du keleiviai. Anot liudininkų, jie sužeisti ne taip sunkiai. Vienas keleivis sugebėjo iš sudaužytos mašinos išsiropšti pats, vaikščiojo įvykio vietoje:

„Nežinau, toks lyg piktas, nepatenkintas, toks atrodo, kaip į konfliktą tuoj.“

Taksisto būklė sunki. Nuo smarkaus smūgio jis atsidūrė keleivio priekinėje vietoje. Per avariją buvo prispaustos vairuotojo kojos.

Specialiu autobuso reisu namo vyko darbą baigę autobusų vairuotojai. Visus tris žmones iš taksi medikai išvežė į ligoninę. Policija praneša, kad 34-erių metų taksistas paguldytas į ligoninę, jo keleiviai išleisti namo.,


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų