Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kam jiems užsukinėti tą vandenį? Taigi pinigų nenulups, nes žmonės vandens neleis. Ateina ryte, pakabina raštelį, kad nebus vandens, o jei tu nenori už šaltą vandenį mokėti kaip už karštą, gali prieš prausdamasis nubėgti į pirmą aukštą ir pasižiūrėti, ar nepakabino pranešimo. Geras biznis - dirbti nereikia, o moka pinigus. Gerai, jei karštas vanduo greitai pradeda bėgti, tai greitai pastebi, o kai jo tenka palaukti, tai nemažai ir nuleidi, kol paaiškėja, kad karšto vandens nėra.
@Agnė Tai kiek to vandens išleisi, kol suprasi, maksimum 3 litrus? Tai gal dél to nebankrotuosi? O ventilį užsukti persudėtinga??
Jei žmogui neužtenka proto užsukti ventyli prieš karšto vandens skaitiklį,lai moka!!!
žiopliui nepastatysi po auklę
Nu ir kvaila moteriškė, užsisuk ventiliuką ir nereiks mokėti už prasuktus vandens kūbus.
Tai kur valstybės tvirta parama ir kontrolė ,kai prichvatizatorius mulkina eilinį pilietį,kaip Skvernelis kontroliuoja savus klapčiukus?
@Petras Ir vėl kaltas Skvernelis :)
@Petras Ne, kaltas lendsbergis
@Petras Nekaltas Skvernelis ir net ne Lansbergis. Rusai puola vuo kas!!!:D

Skaitomiausios naujienos




Į viršų