Visi norime gyventi ramioje ir tvarkingoje aplinkoje, tačiau dėl pačių įvairiausių aplinkybių, kartais tai tampa tiesiog misija neįmanoma.

Paaiškėjo, kad sostinės gyventojams ramybės neduoda tiek visiems įprastos, tiek itin specifinės problemos. Spręsti jas su prierašu „kuo skubiau!“ prašoma Vilniaus valdininkų. Tik, ar visos vilniečių bėdos sulaukia deramo dėmesio? Mat vien šiais metais jau sulaukta beveik 4 tūkst. užklausų su problemomis. Net ketvirtadalį skundų sudaro „Gatvių priežiūra ir tvarkymas“ (1075). Vilniečiai taip pat gana dažnai skundžiasi dėl netvarkingai pastatytų automobilių (632 skundai 2015 m.), dėl prasto eismo organizavimo (651) ir aplinkos tvarkymo (563).

Prostitucija ir švirkštai

Vienas senamiestyje esančios Pylimo gatvės gyventojas pranešė, kad iš kiemo pusės išlaužtas įėjimas į apleistą ir neprižiūrimą pastatą, kuriame nuolatos lankosi benamiai, narkomanai ir prostitutės su klientais.

„Tas pastatas naudojamas kaip viešasis tualetas ir šiukšlynas. Todėl mūsų kiemas tapo girtuoklių ir nuo narkotikų apsvaigusių žmonių traukos vieta“, - skundėsi vilnietis.

REKLAMA

Skundžiasi ir Vilniaus pakraštyje esančios Drujos-Višinskio g. gyventojai, kurie atkreipė dėmesį, kad šioje teritorijoje auga krūmai, kuriuose pilna švirkštų, visokių šiukšlių. Esą neprižiūrimi krūmai tapo slaptaviete narkomanams.

Valdininkai sulaukia itin daug skundų iš Subačiau gatvės gyventojų. Vienas tokių rašė, kad visai šalia Vilniaus gynybinės sienos bastėjos yra nuolat šiukšlinama, kieme dažnai girtuokliaujama, prinešta senų baldų, primesta daugybė buitinių atliekų.

„Į šalia esantį sandėliuką išlaužtomis durimis kasdien išmetami įvairūs nereikalingi daiktai, į tą pačią patalpą girtuokliaujantys šlapinasi. Aplinka nėra tvarkoma. Vieta yra lankoma turistų – kiemas pereinamasis tarp bastėjos ir Rotušės. Tokia betvarkė ypač bjauroja senamiesčio veidą“, - piktinosi vilnietė.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų