Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vilniaus valdininkija vieninga
Vilniaus valdininkija vieninga
Buvo priversti atleisti Pakalnį (gal kad išgelbėtų nuo cypės - nebėra pareigūno, nebėra ką sodinti?), įkišo į kėdę jo bendramintę. Džiaukitės, Vilniečiai, tuoj jus pačius sumodernins
Grynai politinis postas, statytinė, Šimašiaus žmonos draugė. Netgi reikalingą atestatą pareigoms užimti gavo skubiai reikalaujant iš Architektų rūmų. Todėl galima sakyti, kad tikroji Vilniaus architektė yra gelmina Š. Neturėkim iliuzijų.
Tragedija ant Tauro kalno naujiesiems li
Tragedija ant Tauro kalno naujiesiems li
Gražinkit jaunimui profsąjungas vietoj psiaudo buržua šlykštaus vamzdžio interpretacijos "koncertų" salės. Kas ber palkiai neturintys jokio kūrybiškumo tokias konstrukcijas ant tokios vietos - kur prezidento rūmai turėtų būti: statys kažkokio ispano kamšotą. Pilna pavyzdžių pasaulyje kaip tokios erdvės išnaudojamos ir atpažįstamos. O če laimėjo tas kuris atidavė savo laurus tam kuris skelbė konkursą.
Prikurta VSD,STT,kokių tik institucijų neprikurta,visi su kažkuo kovoja,bet mūsų valdininkija nuo mažiausio klerko vagia,kuria schemas,kaip kur ką nugvelbti,o visos tos tarnybos ausimis karpo,160mln pavogė ESO,pasakė gražins,kas nugvelbė tuos pinigus tyla,yra konkretūs ponaičiai ir bylos,taip visur.Seka pasakas iš aukštų tribūnų.
@Baisuoklis Su korupcija ar vogimu, būnant valdžioje, bent jau yra kažkokių kovojančių organizacijų, kurios dar kažkiek kovoja ir kažką pagauna, ir net kažką realiai pasodina, o ką daryti su valdžios durniais ir durnais sprendimais, kurie dažnai pakenkia daug labiau, nei tos visos korupcijos, užtat, pagal įstatymą viskas tvarkoje? Kaip su tuo reiškiniu kovoti?
@Baisuoklis STT tik pagerino sąlygas korupcijai. Valdininkai sėdi užsidarę ir dar slapčiau varo savo planus, niekas nemato, niekas netrukdo. O eiliniam statytoji, ir projektuotojui neįmanoma patekt pas tokią "humanizuotoją" darbo reikalais, nepriima, meluoja. Tiesiog STT kovodama su korupcija sustabdė projektavimo procesus.
dar viena Vilniaus gatvių "humanizuotoja" atsirado. Niekas tos jūsų dviratizacijos nenori, priešingų atveju ji būtų įvykusi savaime, ir per prievartą jos kišti nereiktų. Vilnius turi būti erdvus miestas, su plačiomis gatvėmis ir priemiečiais, o ne kažkoks dar vienas pergrūstas-perpildytas-pertankintas Gazos sektorius.
@ale tikrai Yra mano vardu rajonas Perkūnkiemis. Va toks ir visas Vilnius bus , tankus Perkūnkiemis.
Baisu!!!! Daud skambių žodžių. Nei vieno problemos sprendimo
@MS Čia jokiu problemų sprendimu net nekvepia, tik naujų pridarymu lygioje vietoje.
Vieną sako, kitą galvoja
Vieną sako, kitą galvoja
Kad ji neleidžia planuot teritorijas, ne statyt kažką, o planuot užstatymus. Bijau, oi bijau... O ką ji darė kartu su pakalniu ? Ar ne ji patarinėjo ir darė ? Ji bus stabdys smulkiems statytojams, bet tik ne tokiems kaip Avulis.
Šimašius - Benkunskas, Pakalnis - Kairienė. Visada valdo tas pats tik kitas dėl akių vaidina demokratiškus pokyčius.
Vilniu valdo..toks ir rezultatas
Kaip ten cunamio laikytoja
Kaip ten cunamio laikytoja
Šikmašiaus projektai vilniuj atlaikeij jo cunami?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų