Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
As suprantu, kad didziuotis situo wimaxu galima, bet uzssikti visa C-Band diapazona yra negarbinga !!! Pirkom palydovine lekste, mokejom didelius pinigus, kad matytume 90 laipsniu transliuojamus rusijos kanalus. O dabar viska ismesti i siuksliu deze?! Deja taip nebus. Neturite teises uzsiukslinti visa dazni. Turite naudotis tik jums skirtu dazniu. Jusu transliuojamas signalas yra labai stiprus. Todel mes kreipsimes i rysiu reguliavimo tarnyba, nors ir leidima gavote, bet tai dar nieko nereiskia. Nepades rysiu reguliavimo tarnyba, kreipsimes i europos sajungos institucijas kurios tvarko siuos reikalus!
Nemazai tiesos yra cia komentaruose bet viena dalyka reikia patislinti. Balticum ir LRTC WiMAX du skirtingi pasauliai. LRTC yra bevielis mobilus rysys. Isigyjai, isistatei i laptopa ir turi rysi kur siekia padengimas.
Balticum yra tik bevielis rysys. Norint ji tureti reikia montuoti iranga ant pastato ir nuo irangos yra pravedamas kabelis i kompiuteri ar i kokia tinkline iranga. Tokiu rysio paslaugu tiekeju yra ne vienas ir nedu Lietuvos rinkoje.
Keista girdėti, kad Teo laidinis ryšys nepatikimas. O dar keisčiau girdėti, kad Mezon "traukia" ten kur 3G operatoriai "netraukia".
Beje be LRTC WiMAX vysto ir Balticum'as. Tik visiškai priešingai - jie nepuola stačia galva investuoti didelių pinigų, o daro apgalvotai žingsnelis po žingsnelio.
Esmė ne ta, kad technologija bloga, nors tai nėra tikrais 4G, kaip meluoja LRTC. esmė ta, kad projektas yra komercinė avantiūra, padaryta įkeičiant valstybės turtą ir tiekėją pasirenkant neskaidriai. Beje, Samsung, kurį LRTC pristatinėjo, kaip rinkos lyderį WiMax diegime, Europoje išvis nieko nebuvo įdiegęs. Tuo pat metu pagarsėjo savo gimtojoje šalyje, kaip papirkinėtojai. Galima paspėlioti kas ir kiek pasidėjo į kišenę už tokią "atranką". Kas po Korėją važinėjo į linksmas poilsines keliones iš to paties LRTC? :)
Ash PRIE PAT Vilniaus gyvenu - TEO ryshys nepatikimas, laidiniams operatoriams nusipjauti i keliasdeshimt namu, 3G netraukia - praktishkai lieka arba Mezonas, arba persikraustyti kitur.

Gal jus,"ekspertai" po Vilniaus priemeschius pavazinekite - pamatysite, kad be Savanoriu daugiabuchiu aplink Vilniu jau nemazai privachiu namu rajonu yra. Ir zmones ten uz ryshi sumoketi gali - beda, kad nera KAM!
Europoje komercinių WiMax tinklų yra bene 14, kokie 8 iš jų paleisti prieš Mezoną
Mieste turiu laidinį internetą ir jokio 3G ar 4G net už 1 lt. neimčiau dėl to, kad belaidis mikrobangų spinduliavimas namie sveikatos tikrai neprideda. Be to laidinio patikimesnis ryšys ir nuo oro sąlygų nepriklauso.
"šiepia didieji 3G tiekėjai, nes Mezonas tiesiogiai valgys jų klientus, pirmiausia miestuose kur vartotojų dauguma."
Miestuose taip pat pilna kabelinių, TEO ir kitų laidinių operatorių, taip kad, konkurencijos čia ir be 3G operatorių pakanka. O Jonas teisus apie LRTC transliacijų monopolį, kur gaudamas iš transliavimo super pelną gali vėliau reklamuoti už tuos pinigus mezoną.
Kodėl nestabdomas nuostolingas projektas, bet dar prašoma papildomų pinigų kai kuo toliau tuo labiau aišku, kad viskas tikrai greitai neatsipirks kaip iš pradžių LRTC tikėjosi. Galbūt Gedimino Būdvyčio indelis į dabartinę situaciją net didesnis negu jau išėjusio Algirdo Vydmonto, nes vis tą pačia dainą griežia, kad „niekas nesutrukdys šio projekto plėtrai“. Nors matosi, kad konkuruoti sekasi sunkiai. Nebent vėl žadama į kairę ir į dešinę pasišvaistyti papildomai gautais šimtais milijonų litų, po ko vistiek kas garantuos, kad nebus rizikos, jog tai neatsipirks? O jei taip nutiks kažkam teks atsakyti, o galbūt net įkeistą turtą bankams atiduoti.
KADA mobilus operatoraii rusoshaisi i LTE migrauti? - 2021'ais?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų