Vilniaus tarybos narys: taboras – ne romų, o miesto problema

Taboras – ne romų, o miesto problema, „Žinių radijui“ sakė aktyvus romų bendruomenės narys, dainininkas Ištvanas Kvikas.  

„Normalus žmogus, gyvenantis XXI a., nori gyventi normaliai, normaliame bute, turėti kur apsiprausti, išleisti savo vaiką į mokyklą. Šį klausimą mes ne vieną kartą aptarėme su romais, kurie iki šiol gyvena tabore, nes ten nėra sąlygų“, - laidoje „Žvilgsnis“ kalbėjo I. Kvikas.  

Iš taboro į Fabijoniškių mikrorajoną turėjusi išsikelti romų šeima to nedarys, nes sulaukė didžiulio būsimų kaimynų pasipriešinimo. Tuo tarpu Vilniaus tarybos narys Adomas Bužinskas tikina, kad savivaldybė parengė planą, kaip integruoti romus į visuomenę ir išsklaidyti taborą.  

„Vilniaus savivaldybės planas apima saugumo problemą, narkotinių medžiagų užkardymą, tų pačių romų integraciją, galimybę jų vaikams mokytis, padėti rasti darbą, būstą, išsikelti romams iš taboro, taip pat mūsų visuomenės požiūrio keitimą į romus. Manau, tai padės pamatus romų integracijai ir žingsnis po žingsnio ardys romų taborą“, - teigė A. Bužinskas.


Rašyti komentarą...
J
Je
2016-04-20 13:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savivaldybė planuoja ,dirba dėl paukščiuko, o vietos "tvarkdariai "policnikėliai kraunasi į savo kišenes už "stogą". Tai kiek iššvaistyta mokesčių mokėtojo pinigų pavėjui ,prisidengiant tvarkos darymu čigonų tabore?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų