Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
o prekybcentryje šikti šunėkams leidžia...
Jau ir parduotuvėje bus nebesaugu.
Jau ir parduotuvėje bus nebesaugu.
Ne į prekes galėsi žiūrėti ir pirkti, bet reikės šunų saugotis. Juk šunų šeimininkai neprižiūrės ten šunų, nes rinksis prekes, o šunys trinsis kitiems prie kojų ir prie rūbų.
krautuve neisiu tegu eina sunys
Siaubas baisiau nei Baisu - su padarais po prekybos centrus -su karvėmis - ožkomis - kodėl gi ne ?
Siaubas - Baisiau nei BAISU - su šunimis po prekybos centrus. Durnių laivas !
ar prekybos centrai neturi ka veikti susitvarkykit su vezimais ,i kuriuos kisami vaikai purvinais batais ,o dar sugalvojo ir sunis leisti
Prisiminiau atvejį, kuomet provincijoje - vidutinio dydžio mieste - buvo apiplėštas sandėlys. Plėšikai ieną išardė iš šunų voljero pusės, nors tame ilgame vpojere lakstė trys oberšvabenai - Lietuvoje reta ir mažai kam žinoma vilkinių šunų veislė, kuriuos vokiečių naciai naudojo dvejose koncentracijos stovyklose - Belzene ir Dachau. Paisorod, plėšikai atsinešė dvi kalaites ir pleido jas į voljerą. Kol šunys užsiiminėjo, plėššikai praardė sieną ir išsinešė vivoskio gero tiek, kad prikrovė pilną snkvežimį - buvo rasto sunkvežimio padangų vėžės.
kaip suprantu tas prekybos centras visiškai nesulaukia pirkėjų, jau net šunis kviečia
jei žmonių srautas būtų pakankamas, šunimis tikrai neviliotų
man labai nepatinka, kai šeimininkai eina šaligatviu su laisvu pavadžiu ir nepatraukia šuns, jau nekalbant kad šuo neišmokytas eiti šalia šeimininko, blaškosi kaip girtas ir tu turi jam trauktis, nes jei nepasitrauksi, savo šūdinu šlapiu snukiu per koją perbrauks
@fu matyt, to centro šlamšto žmonės nevalgo, tai bandys šunims įsiūlyti.
@fu šunys nelaižo purvinų ir šūdynų bobų kojų, nes po to vemtų namie
@namie. Anytė jau namie prisilaižė, nes anytė praustis tingi
i toki prekybos centra ,tikrai neiciau ,nes esu alergiska ir sugalvok tu man tokia nesamone
@olga o va čia tikrai labai rimtas argumentas. Tikrai, jeigu esate alergiška, čia jau nepaneigiamas vartotojų teisių pažeidimas.
@olga Tai gerai, šuneliams daugiau vietos bus
Įsivaizduokite - kas nors atsiveda belgų aviganį, o jis į orą lengvai pašoka 2 - 3 metrus., apie ,,belgų'' šuolius į tolį jau net nekslbu. Ir staiga ,,belgas', suuodęs ką skanaus, šoka ant lentynos. Čiumpa skanėstą, lentyna apvirsta, produktai krenta žemyn, o ciucius dar čiurčina ant kampo. Prekybos centrų vadybininkai, prisipažinkite, kuriam iš jūsų ne visi namie.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų