Rašyti komentarą...
Oi as juos kurva ykalinciau...moketu man jie euruku ne viena tukstanty..ubagai jobani
Oi as juos kurva ykalinciau...moketu man jie euruku ne viena tukstanty..ubagai jobani
Oi as juos kurva ykalinciau...moketu man jie euruku ne viena tukstanty..ubagai jobani
Neegzistuojantis,teisiškai nepripažintas covid-19 testo sertifikatas,kaip ir eksperimentinė marmalinė vakcina ! Siūlyciau siai mergaitei susiskambint su mūsų teisinguoliu Kondrotu ( celofanu ) jis patars ką daryt tuo neteisėtu atveju .
O SIAUBE
Bausti, negalima pasigailėti... Visi prieš įstatymus esame lygus.
Tam, kuris XXL, žmogau, om tu nori, kad būtų specialūs, antivakserių, teismai, pagal jūsų įstatymus? Tai jau taip buvo! Lenino-Stalino ir Hitlerio laikotarpiu. Ir tai vadinosi bolševizmu ir fašizmu. Tu šito nori? Ar esi visiškas kvailys, ar bolševikas. Pasirink. Nor ką čia aš, jūs gi antivakseriai, jums viskas bus blogai, jūs ir mirt kitus raginat pagal JŪSŲ principus (tegul miršta jei durni ir nesiskiepija). Jūs tai apsisaugoję, tikrieji antivakseriai seniai vakcinavęsi.
Tai duokit tam vafliui iš Jurbarko suklastotą pažymėjimą ir pasodinkit pagaliau, jei negalima to padaryti už prievartavimą ir sužalojimą!
O dabar įsivaizduokime kad gyvename 1941 m ir skaitome nacių laikraštį "žydui suklastojusiam Gestapo pažymą ir taip norėjusiam išvykti iš nacistinės Vokietijos gręsia įkalinimas Osvencime". Skirtumą valdžios vykdomos politikos jos piliečių atžvilgiu jaučiate? Žmonės turintys savo nuomonę gavo po Dovydo žvaigždę. Tie kurie save vadina liberalasi ar laisvės partija yra paprasčiausi fašistai tik segreguojantys žmones ne pagal tautybę bet pagal armonaitės pasakymą atitinka reikalavimus ar neatitinka reikalavimų.
Grįžome į 1940m. Istorija kartojasi.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų