Rašyti komentarą...
Balsuociau uz tuos, kas ragintu myleti salyginius priesus, kaip moko Dievo Zodis, o vadinasi ginklu siuntimas turetu buti nutrauktas. Ir kariuomene turetu buti panaikinta. Jei salyginis priesas nores atimti puse Lietuvos, reikia atiduoti ir visa.
Netikiu socdemais, jie veidmainiai, vieną jie deklaruoja, o kai reikia balsuoti, kaip jūs manot, kieno įstatymų projektus jie palaiko, taip taip- konservatoriams t. y. valdančiai daugumai. Taip buvo ir praėjusioje kadencijoje, absoliučiai kairės ideologija pritaria absoliučiai dešinės ideologijai... moralios politikos čia nėr net kvapelio, tik vidiniai interesai.
Viskas taip banalu,aisku tik ne Cibuliui,tas mato "didelius" dalykus:D.Chebryte matydama tuoj tuoj neperlipsianti 5% barjero,imasi pigiu triuku,pasitelkdama "liaudies"" balsa ,savotiska "specnaza" ,uzsitikrinti kede sekanciame Seime.O tie cibuliai,isproteje nuo homoseku egzistavimo,mano esa velnioniska jega.Tik tiek,mano mieli cibuliai.
Ka mes išrinkom siaubas tikras bardakas reikia vel rinkimu bus tada tvarka
@Cibulis Ir... Vėl seime Karbauskis, Skvernelis, Veryga, Sysas ir eilė "nusipelnusių gyventi geriau", ir jei jie nesuformuoija daugumos,vėl iš naujo skandalai, posėdžių blokavimas ir kauksmas kas "juos ignoruoja ir neleidžia vadovaut"! Šitie vadovavo DVIDEŠIMT METŲ! Rezultatas: pes 800 tūkstančių emigravusių ir kapanojimasis iš Rusijos energetinio liūno, su terminalų statybų blokada ir keiksmais, kad brangu. Tai ką, vėl juos atgal? Ar atsirado nauji "svieto gelbėtojai?, iš "šeimų" maršo (putinoidų šutvė)?
@Algis Tai kad prie konservu, ypac Kubiliaus valdymo metu daugiausia isvaziavo is LT. Si konservu ir slykstyniu koalicija yra LT didziausia nelaime
@Na Tai ,kad lyg Brazauskas buvo kaltas del emigracijos!Ar jau uzmirsai ka garodijai,zmogau!Po AMB,sekantis kaltas buvo Kirkilas,o paskiausiai Butkevicius.Kas per atmintis zmoniu!???

Skaitomiausios naujienos
Į viršų