Rašyti komentarą...
Nedaro nuotolinio,. Laukia, kol mokytojų nebeliks, kad galėtų iš gatvės pakviesti bomzus dėstyt pamokas. Juk profesoriai tai neis į tą šaršalyną už kapeikas dirbt ir visokias nesąmones daryt šalia realių pamokų dar.
Uz nuotolini ,anksciau gi irgi tokiu metu buvo gripo epidemija ,vaikai po 2.sav,namie sedejo.Nieko naujo.
Mano pazystama mokytoja sako,o kaip dabar gerai,pasidariau testa rado ,o dabar galiu sedet namie,jauciuosi puikiai,dar ir remonta padarysiu.Na ka..cia ir komentuoti.
Į nuotolini BŪTINA,aš pati einu į mokyklą ir matau kiek vaikų serga beveik tuščia mokyklą nes kai kam beveik nėra pamokų nes mokytojos serga,ir daug vaikų serga
Į nuotolį eiti būtina, Kas iš to, kad mokiniai sėdi klasėse, bet ugdymas tai nevyksta.Ir kokia nauda iš tos pamokos kai ją veda mokytojo padėjėjas neturintis jokio išsilavinimo.Geriau kad ir nuotoliniu, bet pamoką veda specialistas.Tas kas nori mokytis tikrai sugebės išmokti O kas nenori nesvarbu kur jis sėdės klasėje ar namuose vis vien jokios naudos.
2020 m rudenį kai buvo keletą mokykloje susirgimų, tai vaikus išgrūdo į nuotolinį mokymą pusei metų. O dabar , kai mokyklose serga ar izoliacijoje virš 30% mokinių, ir ketvirtadalio mokytojų, laukia kada užsipildys reanimacijoje lovos!!!.o kaip tai susiję! Kas tas lovas užpildyti turi mokiniai?! Mokytojai?!
ale matai kaip gerai pišpasiai suvaldė pandemija,ne veltui juk Krizytė gyrėsi
Dulkė ir toliau iš žmonių tyčiojasi,įdomu ką jis galvoja veikt baigęs savo kadenciją,
pasol N su savo nuotolinem , kas bijo tegul ir sedi namie
Tokios idiotės ministrės dar nebuvo
Tegul dar palaukia, tai ir nuotoliniu nebus kam mokyti. Bet šita durnė dreba dėl savo kėdės . O jeigu netiks valdantiesiems ir išvaryti lauk. O mokinių ir mokytojų sveikata jai nerūpi.
Į viršų