Rašyti komentarą...
Bergždučių šou !!!
@Yes Prie ko čia Grybauskaitė?
Kaip ten su ta mus visame kame lenkiančia(piziečių ir tv3 patikinimais) Estija? Ar labai prievartaujami vaikai, mokyklose jiems brukamas homosexualizmo ""gėris" ar daug heterosexualių žmonių, tapo (cituojant glušių Petrą) "iškrypėliais", juk ten įstatymu įtvirtintos homosekų vedybos ir įsivaikinimas?
Kas tas ,,vinjetės mokestis,, ?
Iliuzijos tos partijos tiek liberalai tiek armonaiciai. Galetu but paprasciau uzvadinti TSK sarasas nr1, nr2,nr3
Aukščiau visų pedofilų partija .SOS. saugokite vvaikus
Šitoj žmogų koalicijoj. Susirūpino keliais, kurie išties Lietuvoje yra tragiški ir dar vaikų būreliais. Pavaizdavo, kad ne vien tik lgbtistai rūpi. Šlykšti ta Laisvės partija, tikiuosi, kad kitoj kadencijoj jos neliks nė kvapo.
duok durnei kelią
#Aš už žuvį nebalsuosiu.
#Aš už Ingrida nebalsusuosiu.
@# balsuosi uz komunista nuoseda
Juk teisingumas reikalingas
Juk teisingumas reikalingas
Bus LR prezidento rinkimai ir kartu referendumą dėl civilinės partnerystės įstatymo.
Jokių seime balsavimų,Latvijoje sustabdė
balsavimą,turi žmonės pasakyti,o ne LGBT ką daryti,aš už darnią šeimą,o ten tie tegul ne meluoja,vyras ir moteris yra šeima.....


@Juk teisingumas reikalingas savo moteri - darni seima?
@Kai vyras musa Nezinau ką čia tai turėtų pasakyti realiai, nu gerai, tuomet sakytų "tetis 1 muša tetį 2". Aš abejoju, kad Tu esi "baladojamas" ar kad ką nors pats "būbini" :DDDD
@Kai vyras musa 1 vyras muša vyrą 2 ar 1 moteris muša moterį 2 kaip tada vadinasi toks reiškinys? Baikit vaizduot, kad lgbtpdrst + tai kažkoks išskirtinis reiškinys, kad kažkokie išskirtiniai ir ypatingi sutvėrimai, esantys aukščiau už normalų eilinį žmogų. Skiriasi, pykstasi, pliekiasi ir žmogos, nereikia vaizduoti idealų.
Parašyta , kad Šimonytė nusileido vienu klausimu . Čia rimtai ? Gabrieliaus ir Ingridos vyriausybė yra ne konservatorių , o leftistų valdžia , taip kad faktiškai valdo Armonaitės kraštutinių kairiųjų taip vadinama Laisvės partija .

Skaitomiausios naujienos
Į viršų