Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Komentatoriams vaitkininkams: šie motociklininkai ,važiuojantys trasa , kaip tik yra saugiausi vairuotojai, nes jie moka važiuot, o dėl laikinojo sprendimo - trasos lėtinimas atrodo yra geriausia alternatyva
Skiriami milijonai tik tam, kad lakstytų motociklais.Geriau tuos pinigus skirtų visokiomis sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, kad tėvai neprašinėtų žmonių aukoti vaistams ir gydymo aparatams nusipirkti.Nelaimių, avarijų būna visur, bet čia jie jų ieško savo noru.
@Gaila jaunų žmonių. Man taves gaila
...nu bl. Ir komentatoriai. Nemoki straipsnio pavadinimo perskaityti,o kitą kritikuoji.!
....TEGUL nelaksto ir nebus avarijų.Matome kaip važiuoja pro rajonų centrus į savo sueigas .Tai baisu ir nesaugu.Ko nori tą ir gauna......
@Skaitytoja Alio, lenktyniu trasa o ne rajonai. Skaityti ismok
Isigiji zmones motociklus, nes pabodo gyventi? Kasmet tiek nelaimiu sukelia gerbiami Lietuvos —- motoc., labiausiai zlugdantus save kaip asmenybes- tai karas pries save- kam trikdo visuomene, kuriai pakanka autobusu.
@Birute Išsitaisyk gramatines klaidas, berašte.
Čia jogurtai važinėja?
O kaip dėl garso aitvarų. Juk Kačerginės miesteliui nusibodo tas triukšmas
tos visokios lenktynės, kokia iš jų nauda?Nebent atsiranda organų donorų.
Vienas zuvo o kitas garsus
Žmogaus sveikata ir gyvybė pirmiausia turi rūpėti pačiam žmogui. Visi žino, kad trasa neatitinka reikalavimų. Bet vistiek ten lekia. Imkite visi ir boikotuokite nors vienam sezonui. Ir verslininkas tuoj susitvarkys kaip reikia.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų