Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pataikauja orkoms,
Ir dar...NIEKAS negins nei mūsų,nei Lenkijos.Yra taip buvę per antrąjį pasaulinį karą.Tuomet egzistavo panaši į NATO tik Tautų unija vadolinosi..Lenkai kreipėsi sako rusai arti...Rosweltas atsakė ginkitės kaip nors...
Negaliu girdėti tokių kvailysčių kaip "regis, tikriausiai, galimai" - jei nėra įrodymų, nepezėk nieko. Aš įžvelgiu tik vieną - nenorą matyti tikrovės ir išsisukinėjimą nuo realių veiksmų. Tai bevalių netikrų politikų paistalai. Jau ne vieni metai kaip aišku, kad NATO nėra pasiruošusi ginti savo narių šalių, vien tik deklaracijos, kaip ir sapnai apie sankcijų pasekmes rusijai, kuriai tai buvo tik į naudą. Tai tik paskatino ją imtis savo ekonomikos vystymo ir kitų partnerių paieškos. O NATO atspindi JAV, kaip pagrindinės narės, nesugebėjimą pasiekti jokių karinių pergalių - iš visur, kur buvo įsivėlusi, teko nešdintis paknopstom, palikus dovanai priešams viską, įskaitant ir didelius gyvosios jėgos nuostolius, taip pat ir gavus palikimą - pokarines problemas. Todėl ir bijoma dar kartą įsivelti, tegul kariauja, vėliau padėsime tam, kas liks sėkmingesnis, galimai tai rusija, nes turi nepalyginamai didesnius gamtinius ir žmonių išteklius.
Pagal Jėzaus mokslą vynas yra kraujas (velnias), kuris apsėdo Rusiją.
Galėtų kunigai per mišias vyną (velnią) ne gerti, bet lieti lauk, kad nebūtų karo.
Čia ukrainiečių buvo paleista raketa bet visvien apkaltina rusus
jei taip ir butu tai jei ne rusu pradetas karas ukrainai nebutu reikeje gintis antiraketinem priemonem pries rusu raketas.
Augina lenkai raumenis!Kazi ,o kai uzaugins ,neiskils virs Lietuvos sienos milziniskas sukis-"Wilno nasze"?O is 15-20 mln.kainuojancio helikopterio,iskrides i musu teritorija iki pat Kuano,nemetys skrajuciu-"Chamie litewski ,klenknij przed polskim panem"(kiek sulietuvinau rasmenis,bet reiskia,lietuviskais kumety,klaupkis pries lenku pona).Tu raumeninguju intencijas ne visada galima prognozuoti!
NATO zodis pastarupju metu apsiriboja tik "giliu susirupinimu" ir raudonomis linijomis, kurios perkeliamos po kiekvieno incidento.
@Petka Geros mintys
@Petka Kad tik jau ne taip... Prisigalvoja veju ir nusišneka. Pagal jus kiekviena karta reiktu raketom uzmetyt?
@Vejai Nea. Atominėm bombomis. Padaryti is Rusijos lygia aikštele.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų