Seimas leido patraukti baudžiamojon atsakomybėn Panevėžio apygardos teismo teisėją Rimantą Savicką. Tačiau kitas teisėjas Arnoldas Šukaitis išsaugojo neliečiamybę.

Dėl Rimanto Savicko

Antradienį už tai balsavo 92 Seimo nariai, prieš buvo 2, susilaikė 16 parlamentarų.

Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas R. Savickas kaltinamas nedarbingumo pažymėjimo klastojimu. Jis taip pat įtariamas paėmęs tris viskio butelius, dešrą, keturias padangas medžiokliniam automobiliui. Prokuratūros duomenimis, jis gali būti paėmęs ir piniginį kyšį - 2 tūkst. 400 litų.

Generalinis prokuroras A. Valantinas kreipėsi į Seimą, prašydamas leisti teisėjus R. Savicką ir Arnoldą Šukaitį patraukti baudžiamojon atsakomybėn, juos suimti ar kitaip suvaržyti jų laisvę, primena ELTA.

Pasak generalinio prokuroro, teisėjas R. Savickas iš bankroto bylose paskirtos bankroto administratorės I. K. naudai ir jos prašymu priimamus procesinius sprendimus paėmė apie 60 litų vertės butelį viskio bei maisto produktų, kurių vertė - apie 30 litų, vėliau iš I. K. paėmė apie 100 litų vertės viskio butelį. R. Savickas taip pat kaltinamas tuo, kad per Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėją Arnoldą Šukaitį iš I. K. paėmė apie 135 litų vertės viskio butelį.

REKLAMA

Generalinio prokuroro duomenimis, R. Savickas iš bankroto administratoriaus A. K. už tai, kad nagrinėjamose bankroto bylose bankroto administratoriumi skirtų būtent jį ir taip užtikrintų jam pajamų šaltinį, kartu su Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėju A. Šukaičiu paėmė keturias 990 litų vertės automobilio padangas.

Dėl Arnoldo Šukaičio

Parlamentarai, kaip ir siūlė Seimo sudaryta laikinoji tyrimo komisija, nedavė sutikimo atimti šio teisėjo teisinę neliečiamybę.


Rašyti komentarą...
šiaip
2009-05-19 16:17:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
įdomu iš kieno ir kiek šis žmogelis nepaėmė, kad dabar jį taip tąso
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų