Rašyti komentarą...
Soceldemokratai pupuliausi, kuo jie pupulerūs,, kad milijonus susikovė, skurdino lietuva tuo jie pupulerus___pašnekėti šėėė pamalat. Visi isverstaskurei. Tik pries rinkimus ore kedus persiauna. Ko tie pupulerus per mitingus neišėjo pašneket su zmonemis. Ruošesi rinkimams, o kas juos įdomu riks.Jai ir riks žmonės kažka tai M. Puidoka. Rinkejai ir zmones iki rinkimų, o po rinkinu, runkeliai, banda, muzikai kuriuos reij naikint. Ei jus pupulerūs, eikit vaikus gelbėti, tuoj isdusins ir suskiepys.120 tik tų pupulerių kabutese turi sėdėti seime o sėdi 21 daugiau.korumpuota lasbergio bendruomenė Tiek saugumas tiek visis tos partijos lasberio klano marionetės. PUPULERUS. kaip šaukia taip žmonės atsiliepe.Tustancių žmonių tokia nuomonė.sau ir savo saiksi monopolinkam tustantinius atlyginimus isikelia, pupulerūs.

Nėra jokių puputerių jokiu partijų yra tik korumpuoti nusikalteliai ir genocido vydytojai Sau valdinikija ir monopolinkai isikelia atlyginimus iki 10 tūkstančių, o is ubagiskos pencijos ir minimalios algos reik ismoket mokescius kurie tuoj sieks tūkstantį. Koki bebuvo tik voge korupcija usiminejo ir dirbo sau, rusijai ir amerikonam, dirba, pasidave, kaip zinesklaida.
Tu partiju reitingai kris ,kurios palaikys gejus,narkomanus,alkoholikus,kas prades mokyti kaip gyventi Kinijai,kas darys revoliucija Baltarusijoje..Teisingai pasake , kad mes esame muse ir mums nera reikalo listi prie dramblio,nes sutraiskys.
tautieciai... mes per rinkimus turime amziams ismesti konservus liberperdalius raudona lefistu laisves partijas.Jie mus privede prie to kad nedraugiski santykiai su kinija .baltarusija..ir viduje salies.
Tegyvuoja ir pirmyn i kova per rinkimus..
@tautos balsas. neįsivaizduoju kaip balsuoti.Prabalsuoji už norimą partiją,o po rinkimų jie susijungia su kitomis partijomis,už kurias gyvenime niekas nebalsuotų.Turėtų būti uždrausta partijų jungimasis,nes tai žmonių apgaudinėjimas.Niekas nenorės balsuoti už gėjų partiją,bet kas garantuos,kad vėl nesusimes gėjai į tą partiją už kurią balsavome.Taip kad lietuviams nebelieka iš vis už kurią nors partiją balsuoti,neturim jokios garantijos.Geriau tegu prezidentas visai panaikina tą seimą.
Į viršų