Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kreipkites i visas Briuselyje esancias Zmogus teisiu, moteru teisiu gynimo organizacijas. Reali priezastis, kodel motinai neatiduodamas vaikas yra ta, kad pries ta moteri yra nukreipta ziauri smeizto ir purvo kampanija (PASISKAITYKIT KOMENTARUS PO SIUO PRANESIMU - IR APSKRITAI VISUS KOMENTARUS). Ta kampanija palaiko politikai, kurie irgi skatina ta moteri niekinti, zeminti, pateikti kuo blogesneje sviesoje. Del to de facto yra vykdomas linco tesimas. TODEL REIKIA NEDELSIANT KREIPTIS I VISAS TOKIAS ORGANIZACIJAS. Mes, neabejingi siam siaubui ir savo saliai zmones, irgi ieskosim pagalbos galimybiu, bandysim kuo galim padeti. Sekmes Jums, advokate. Tik nepasiduokit organizuotu nusikalteliu ir ju remeju spaudimui!
uz rupesti del VAIKO.
seneliai tikrai anukes nenuskriaus , svarbu neskubeti..., gal kazkas keisis , gal kokiu liudytoju atsiras ??
Savukyno radio laidą "Forumas" Pūras atrodė toks nevisprotis, kad net graudu pasidarė, kad tokie PŪLINIAI gali lemti žmonių likimus.
Tas sovietinis psichiatras, nukankinęs disidentus, dabar talkina VSD kankinti mergaitę. Jis visiškai neturi sąžinės. Tai jau išsigimimas.
Kur Naruševičiūtė jam nerūpi, yra psichologų išvados, kad Deimantė nemeluoja, jam nerūpi, kad erkė-"motina" neturi pastogės ir pajamų, jam nerūpi, kad prokurorai teismo įpareigoti pareikšti kaltinimus sąvadautojai-"motinai", jam nerūpi. Jam rūpi pasitarnaut išgamoms-pedofilams pasmerkti mergaitę pragarui žemėjs. Jis dar didesnis PŪLINYS už prokurorus, teisėjus ir gestapininkę antstolę.
Gal vis tik pavyks priversti prokurorus atlikti savo pareigą ir sąvadautojai bus pareikšti kaltinimai?
Labai panašu, kad pasaulio opinija padarys įtaką mūsų skudurinėms lėlėms - prokurotrams ir teisėjams ir jie nedrįs pažeisti įstatymus ir konvencijas. O nepažeidžiant įstatymų niekaip pagrobti mergaitės nepavyks.
Lietuvelei butu pyz.... jeigu valdytu tokios ir kitos analogiskos su mistifikacijomis,varijacijomis,insinuacijomis....
perskaiteme , kad advokatelis CERNIAUSKAS teismo keliu ruosiasi is savo buvusios zmonos atimti mazamete dukra,vot tep, vaiku grobikas, kazin kam jam taip reikia tu mazu mergaiciu !!!
butu galima apie teismo sprendima ir pakalbeti ,kodet teismas taip nori mergaite atiduoti pedofilei, kuri ja pardavinejo dedems padofilams, kas darosi, a?! NEATIDUOSIME VAIKO PEDOFILAMS is mylinciu seneliu Kedziu namu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gerb.Tautieciai,mes uzsienyje gyvenantys,su asaromis akyse ir dide
liu susizavejimu stebime ivykius Klonio gatveje ir visoje Lietuvo
je.Buvo visiskai beviltiska pajudinti kazka ,,pedofilijos'' byloje
mergaites apsaugojime ir padedant teisejai N.Venskienei apsiginti
nuo ja puolanciu irfabrikuojanciu jai bylas,,begedziu''.Taciau 26
tos dienos rytas suteike vilti- tai, kaip maza prosvaiste dideliame purvo liune.Tai aciu visoms vaiko teisiu gynejoms[isskyr
rus Ziobiene ir jos padejejes]uz parodyta drasa ir pilietiskuma.
Esame pasipiktine teisiniu nihilizmu Lietuvoje.Is brangiai apmokamo LStankunaites advokato Cerniausko pasisakymo per lryto tv
aiskiai ir nedviprasmiskai matosi,kad teismo baigtis aiski,pedofi
lijos nera,Usas nekaltas,Stankunaite nekalta.Susidaro ispudis,kad
teisejas sitoje byloje yra tik tampomas uz virvuciu,pabaigti byla
taip,kaip kazkam labai naudinga.Neziurint viso to bukime budrus.
Pabudome ir kelkimes.Apginkime sita maza mergaite o tuo paciu ir
kitus Lietuvoje seksualiai isnaudojamus vaikus.Tepadeda mums Dievas.
skaitykite apie pedofila LEONIDA GOTLIBA !
saunuolis, galvoja apie vaika

Skaitomiausios naujienos




Į viršų