Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Gera ,komentarų dauk o vėžys vienas ,tai susivienikime draugai ir tą nenaudeli nugalesime
                    
    
  
                                    Miršta ir labai aukšto lygio šou žvaigždės, mokslininkai, medikai ir milijardieriai, vadinasi gydymo nėra. Yra tik finansiniai srautai ir pinigų plovimas. Labai komercializuota šita sritis, suprantama kodėl. 
                    
    
  
                                    Sirgau kovidu 2 kartus, bet tyrimai krešėjimo nerodo, o štai kas skiepijosi, tai mano draugei pasireiškė genetiniame lygyje kraujo krešėjimas. Vėžys irgi ne nuo maisto, nes tai dnr lygyje, greičiau radiacija gali paveikti arba mutacijos. Nuo maisto kad būtų mutacijos, tai žinote, gal tikimybė vienam iš 10 milijonų.
                    
    
  
                                    Medicina bejėgė, kai maistas prikimštas visokių E iš mendelejevo lentelės.
                    
    
   @Paskliundra
                Kur pažvelgsi visur kalti rusai
                    
    
  
                                    Svarbiausia yra mityba ir emocijos .Šiais laikais dauguma smaugiasi dėl pinigų, namų, prabangių automobilių, kelionių, nesaugo savo sveikatos, patiria nuolatinį stresą, pamiršę artimuosius, bendravimą, poilsį. Kita didelė problema nesveikas maistas, jaunimas negamina maisto namuose, juk yra Lidl, net graudu žiūrėti kaip jauni žmonės pilnais vežimėliais maisto pusfabrikačių stovi prie kasos. 
                    
    
   @Sveikats
                 Valgyk ką nori, tik nepyk, nesinervuok, nebijok ir ligų nebus, nes visos ligos nuo NERVŲ !!!
                    
    
  
                                    Visokius brudus valgom,ir dar skiepai nesąmoningi
Genocidas pasauly vyksta
Kas gražnebūtinai sveika ar skanu
 
  Genocidas pasauly vyksta
Kas gražnebūtinai sveika ar skanu
                                     Pvadinimas prasideda klausimu:KODĖL,bet atsakymo nei vieno,net arti tos temos nėra
                    
    
  
                                    Svarbiausia mintis -perdaug senių,nebūtų senių,nebūtų ir ligonių
                    
    
   @Mano nuomone
                Nu glušesnio komentaro nesugalvoji
                    
    
  
                                    Tai gal jau geriau skirtų pinigus vaistams,o ne atvejo vadybininkų etatų didinimui,tie suamžėję ir be tų psihologų tikrai apsieis,jauniems susirgusiems,tai taip,reikia
                    
    
  
                                    Piliule jau galima sakyt israsta, bet ji nepasiekiama Lietuvos zmonems. Jiems siulomi vitaminai ir papildai, mokami tyrimai tiens kas nori dar pagyventi. As manau gydytojams nelengva numarint pacientus zinant, kad yra vaistas, kuris juos isgelbetu. 
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Vėžiu sirgs kas antras: kodėl vienus jis numarina per kelias savaites, o kiti su liga gyvena visą laiką?