Rašyti komentarą...
Tu veryga ar dairaisi aplink, ar su žodžiu „korona“ ryte ir vakare kaip maldą kartoji. Pinigų tiek pritaupėt, kad ne vien deguonį pirkit, bet ir kitoms sritims duokit ką nors nusipirkti.
Ar slaugos skyriuose ligoniai neturi teisės į trečio lygio pagalbą?
Kodėl jie neperkeliami ? Kas nustatė tokią tvarką??
Veryga nesitvarko . Tas korona virusas yra tik gydytojų priedanga neatlikti savo pareigos arba kyšininkauti. Verygos kadencija baigiasi,o kokia SAM atsakomybė dėl laiku nepriimų ligonių gydymui? GĖDA IR BĖDA toks valdymas.
Toks jausmas, kad vykdomas tautos genocidas. Labai tikiuosi, kad po rinkimų propesionalų neliks.
Visus pensininkus ir sunkiai serganciu reikia ivezti I miska ir palikti.
Veryga melagis ir neturintis sazines zmogus, bet visi zinom, kad lazda turi du galus, kada nors ji nubaus pats likimas
@Lidija Tave nubaus kad taip rašai nesamones,
Mano gymėnėje jau sergą, puikiai žinau kas per lygą yra baisi ,būtų gerai kad pati susirgtum ,gal kitaip tada ršytumėte.
Seniai reikėjo laranti [email protected] liek galima
HITLERIZMAS ŠIANDIEN PAVYDĖTŲ TOKIEMS KARIAMS, KAIP VERYGA SU SS PIRMININKU!!! GYVENAM JAU KONCENTRACIJOS STOVYKLŲ SĄLYGOMIS( TIK ŽVAIDŽDĖ DOVYDO PAKEISTA BUS SEKIMU PER TELEFONĄ) . SAKYČIAU ,TOBULAS PLANAS ŽUDYTI!!! LIKO SKIEPAI PRIVALOMI, IR MENGĖLĖS PLANAS PAVYKO!!!
SU EBOLA NEPRASLYDO, SU PAUKŠČIŲ GRIPU NEPRASLYDO ,IR DABAR KAŽKĄ BANDO SUREGZTI, BET CHALUJAI VALDININKAI TIK GĄZDINT TEMOKA. O JUK VERYGAI IR KITIEMS VEIKĖJAMS TEKS ATSAKYTI UŽ SAVIŽUDŽIŲ TRIGUBAI PER PASAULĮ IŠAUGUSIU SKAIČIUMI, UŽ VĖŽIO NUMARINTUS, LAIKU PAGALBOS NEGAVUSIUS, UŽ TUBERKULIOZĖS PLATINIMĄ, NES ŠIOS LIGOS SKAIČIAI ŠOKO Į AUKŠTUMAS!!!!! VERYGA, ESI LIGŲ PLATINTOJAS, ŽUDIKAS IR MARAZMATIKAS, NETURINTIS STUBURO, BERAŠTIS IDIJOTAS!!!!!
@Lina Lina, nors pasivadinusi lietuvišku vardu, bet esi tikriausias Maskvos trolis. Lietuviškai IDIOTAS rašomas be "J", žodyje GĄSDINTI raidės "Z" nėra, prieš ir kablelis nerašomas. Tavo rusų - lietuvių kalbos vertėjas netobulas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų