Rašyti komentarą...
KUR NAUSEDA greiciau rinkime tikra tautos prezidenta gal si karta
uzteks proto nerinkti tik aukstus grazius konservu veikejus
kad jau pensijoje.Spjausiu į visas reformas ir eisiu į užtarnautą poilsį.Matom ,kaip ,,produktyviai ir efektyviai,,sprendžiamos problemos.Neveltui sakoma ,kad pati didžiausia nesąmonė kurią daro žmogus -suserga neturėdamas pažįstamo gydytojo
Kodel Prezidentas nepaima SAM Grybauskaites botago gal laukia vel protestu mitingu? KODEL?
@Petras kad mes neturime Lietuvos prezidento, tik ukrainos veliavu buciuotoja
Už vaikų gydymą turi primokėti tėvai. Viską nori gauti labai gerai ir nemokamai
apie galimą pavojų vaikams:
apie galimą pavojų vaikams:
,,MICE DEVELOP AUTISM-LIKE SYMPTOMS AFTER COVID VACCINE''.
Privalo dirbti vaikų gydytojai
Privalo dirbti vaikų gydytojai
Privalo būti VAIKŲ POLIKLINIKOS, ar skyriai, ar kabinetai (pagal įstaigos dydį ), kad viskas būtų įrengta vaikams, kūdikiams ( patalpa žindymui, stalas pervystymui ) ir šeimoms patogiai, jei teigiame, kad vaikai prioritetas mažėjančioje šalyje.
Viskas eina velniop su tą medicina.Tokios kaip nemokamos medicinos nebus.Jaą sunaikins sveikatos ministerija.Daug medikų dirbe valstybinėje medicinoje dirba privačioje.Nes ir šeip jų visur truksta.Nugalės tik privati medicina.Juk ne paslaptis,kad ji isstums valstybinė.
Visos reformos Lietuvoje neapgalvotos, neduodančios jokios naudos, tik ,,paukščiuką" valdininkėlių ataskaitose. O Dulkys apskritai nesuvokia, ką daro, tik maišo sistemą kaip karvė su mėšlina uodega.
kam iš viso dar šeimos daktarai, užtenka slaugytojų vaikams gydyti, kam vergams gydymas, o vagims valdžioje jeigu nebus pinigų liks tik vandenį vogti, kaip taip nesusipranta visokie vatnikai ir krembliniai ?
Vaikai mūsų valstybės ateitis,kada baiks naikinti Lietuvą užslaptinti KGB kartu su komunistais - socbebrais, ar atsibusite
@Mama Vaikai žmonės jau nebereikalingi pasaulyje, jiems reikalingi besmegeniai vergai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų