Rašyti komentarą...
Pamiso nuo vėžio ir dasidejo korona , privilkai parazitų iš užsienio o nieko dėti lietuvei turi ištverti tokiu MĖŠLU SKVERNU NEDAPISTU PADARINIUS BRUDA SKVERNA NUDET VELYKŲ PROGA ,
Nesamoniu sarašas
Kai jus visi durni tai negaliu, net ziuret i jusu komentarus neimanoma. Jau dabar kai kritine padetis tai jau "jo, reikia laikytis, nereikia leist svest jokiu svenciu ir sedet namie" Nu tai kokio velnio ileidot davelnia idiotu su keltais? Kokio velnio jus patys darot nesamones? O dabar jeigu man reik per velykas vaziuot i darba, nes negaliu nuotoliniu budu dirbt tai jau neleisit? Tai ka man, mest darba del to? Ar jus bent klausot ka jus patys kalbat? Pirmiau miestuose susitvarkykit, o paskui darykit draudimus vaziuoti i kitus miestus. Jus tik apie save galvojat dankstydamiesi "mirstanciais del viruso" ir sededami saugiau namie ir nieko nedarydami. Jus tokie kvailiai, kad net zodziu truksta. Koki dar draudimai? Cia jusu REKOMENDACIJOS, ne draudimai, aplinkui vis vien vyksta susiburimai zmoniu, eina seimos i parduotuves ne po 1 o visi kartu ir niekas nieko nedaro. Tai gal pradekit nuo situ nesamoniu, o paskui pereikit prie rimtesniu metodu, ka?
Ko čia sureikšminot tas Velykas, geriau pagalvokit apie tai kiek 1000 žmonių nebesulauks kitų Velykų ir vien per mūsų pačių durnumą. Suprantu valdžia tai rankom plos kiek pensininkų ir onkologinių ligonių atsikratys ir kišenės galimai papilnės. Taip galės gyditojam pakelt algas kurie liks gyvi. Butai, namai liks tušti ir jaunimas turės kur gyventi. Benamių nebebus. Vieni pliusai.
Mes Lietuvos piliečiai esame paskutinios rūšies žmonės. Valdžiažmogiai ką nori tą daro su Lietuvos piliečiais.. Kaip tie valdžios vagys groja, taip mes pagal jų dūdelę šokame. Net savo artimųjų negalime aplankyti. Jiems viskas galima ,ir tik burnoja ( tai šaliai tiek skirsime, o anai šitiek) , sąžiningiems Lietuvos piliečiams špygą taukuota.
O kaimynai nesilaiko karantino
@Vaida Ir protingai elgiasi vadinasi dar protiškai sveiku žmonių lietuvoje yra
Nu nevazuokit jus niekur nei pas gimines nei i parduotuves nu nepirkit nesveskit jus siais metu tu velyku neikit i tas maxsimas neneskit savo pinigu juk turit prisipirke atsargu siulyciau ir iki 27 dienos kuo maziau lankytis parduotuvese ir nesti pelna visiems tiems darmajiedams
jus rimtai uz zmoniu musima gatvej, nes jums nepatinka, kaip jie elgias? o jei jus sumus, nes kazkam nepatiksit? smagu bus? kas cia per stalinistiniai metodai, bene ilgites gulago laiku/.?
@Ingai Nei vienoje salyje neivesi tvarkos be grieztu draudimų.Atsimerkite,kas darosi pasaulyje,kai atleidziamos vadzios ir bandoma juokauti esama situacija?!As tikrai noriu kad gyventu tevai,seneliai.Ir supraskite posakiu perkeltinę prasme.Nebesiblaskykite po Lietuvą bent.Būkite visada sveiki ir laimingi!
@Ingai LR įstatymai visiems vienodi!sutinku
is kur zinot, kad gimine virusi neturi? arba, kad pats neturit? kas jum sake? ir kas sake, kad tie, kurie parplaukia - turi? cia pats sugalvojot?
Nuvykite į Klaipėdos krovosterminalą ar iš kitos pusės ir pamatysite kaip atplaukia keltas su atvykėliais kur veža virusą! Kiekvieną dieną ten laukia autobusai,medikai...Ir kaip turi dirbti viduje esantys žmonės?! O čia pas giminę nuvažiuot draudžia kur tikrai vieni kitus žino,kad neturi užkrato?!
Į viršų