Šventinę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos popietę Varėnos miesto gyventojams aptemdė tragiška žinia. Eidamas 52-uosius savo noru iš gyvenimo pasitraukė šeštus metus Šv.Arkangelo Mykolo parapijoje dirbęs klebonas dekanas kun. Valentinas Virvičius.

Dvasininkas antradienio rytą rastas pasikoręs savo namuose, klebonijoje. Pastaruoju metu V.Virvičius skundėsi pablogėjusia sveikata, tačiau savo aplinkos žmonėms apie viduje išgyvenamas kančias neatviravo.

“Kai man apie 14 val. paskambino ir pranešė, kad V.Virvičius pasitraukė iš gyvenimo, netikėjau, - “Respublikai” sakė senosios Varėnos klebonas Pranciškus Čivilis. - Antradienį buvo šventės, bažnyčiose meldėmės už tėvynę, tik vakare gavau patvirtinimą, kad žinia apie V.Virvičiaus mirtį - tiesa... Tai buvo kaip žaibas iš giedro dangaus, įnešęs daug sumaišties ir liūdesio”.

Paskutinį kartą kunigai bendravo telefonu. “Šeštadienį V.Virvičius man paskambino prašydamas jį pavaduoti laidotuvėse. Paklausiau, kas nutiko. Pasiguodė, kad blogai jaučiasi, - prisiminė senosios Varėnos klebonas P.Čivilis. - Skubėjau į bažnyčią, tad trumpai pakalbėjome, sakiau: laikykitės, toks laikas, žiema. Ateis šviesesnis pavasaris, bus geriau. Jei žinotum, kad žmogus kankinasi, tai ilgiau pakalbėtum, bandytum suprasti”.

REKLAMA

P.Čivilis sako pastebėjęs, kad V.Virvičius pastaruoju metu buvo uždaresnis. “Prieš porą mėnesių mirė kunigui bažnyčioje ir buityje talkinusi vyresnio amžiaus, apie 80 m. seselė vienuolė. Ji padėdavo kunigui ir vaikučius Katekizmo pamokyti, ir prie bažnyčios pasitvarkyti. Po jos laidotuvių V.Virvičius labai užsidarė”, - prisiminė P.Čivilis.


Rašyti komentarą...
H
Hu
2010-02-17 23:19:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel dvigubi standartai. Kitų savižudžių nelaidoja bažnyčia, o čia jau galima, nes savas? Kunigai jau irgi lygesni uz kitus, kaip nekuriu kitų kastų atstovai?
Atsakyti
0

a
alex
2010-02-17 23:33:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražios varėniškių pavardės.

O šiaip tai reikia kunigams psichologų...
Atsakyti
0

k
kill bill i alex
2010-02-18 00:33:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
...zinai, kiek as tau turiu patarimu, berciau iki pamelynavimo, zinai, tai nieko tokio, uzsilikusi rusiska natura!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų