Valstybinės įstaigos turės kaupti apsaugos priemonių nuo COVID-19 rezervą

Vyriausybė trečiadienį nutarė, kad valstybinės ir su jomis susijusios įstaigos turės kaupti apsaugos priemonių nuo COVID-19 rezervą.

Vyriausybė taip pat nustatė 30 dienų laikotarpį, kuriam subjektai privalės būti sukaupę apsaugos priemones, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Jos teigimu, rezervą turės kaupti miestų ir rajonų savivaldybės.

Sąraše taip pat yra ir ūkio subjektai, kurių savininkė ar dalininkė yra savivaldybė ir jų vykdoma veikla, esant nepalankioms aplinkybėms, gali sukelti pavojų gyventojams, jų turtui, aplinkai ar padaryti kitą žalą, dėl kurios galėtų susidaryti ekstremalioji situacija. 

Rezervą turės kaupti ir tie subjektai, kurių kurių kontrolės ar funkcionavimo sutrikimas arba sutrikdymas keltų pavojų ar padarytų žalą nacionaliniam saugumui – sutrikdytų ūkio sistemos, valstybei svarbios ūkio šakos ar infrastruktūros funkcionavimą.

Be kita ko, apsaugos priemones turės kaupti ir nacionaliniai muziejai, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, valstybės archyvai, taip pat ir šalies teismai.

Įsipareigojimas kaupti rezervą tenka ir gydymo įstaigoms, visuomenės sveikatos biurams, vaistinėms, socialinių paslaugų ir švietimo įstaigoms, komunalinių paslaugų teikėjams.

Vyriausybė taip pat nustatė 30 dienų laikotarpį, kuriam subjektai privalės būti sukaupę apsaugos priemones.

Sveikatos apsaugos ministerija teigia, kad dar turės nustatyti konkrečių Vyriausybės nutarime nurodytų įstaigų ir įmonių sukauptų apsaugos priemonių sąrašus ir kiekius


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2020-12-31 01:08:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokias priemones nuo ko jos apsaugojo, nepezekit matosi pagal kiek jus uzsikretimu skelbet, tai skaitosi apsaugojo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų