Šią savaitę kandidatų į Seimą sąrašą patvirtino ir Valstiečių liaudininkų sąjungos taryba. Jo priekyje - partijos lyderė žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė.

Bet, pasak „Lietuvos ryto“, gana smarkiai nuskriaustas liko vienas spalvingiausių šios partijos veikėjų - skandalingai pagarsėjęs Seimo vicepirmininkas Alfredas Pekeliūnas. Visuomenės nuomonės apklausos rodo, kad jis - vienas labiausiai nemėgstamų politikų.

Pradedant sudarinėti rinkimų sąrašą vienas Seimo milijonierių jame buvo šeštas. Tačiau po reitingavimo partijos skyriuose ir žodį tarus tarybai jis nuridentas į dešimtąją vietą.

Šaltiniai partijoje tvirtina, jog A.Pekeliūną tarybos rankomis nusmukdė sąjungos vadovybė. Bene labiausiai šiam politikui pakenkė jo parašas po didelį triukšmą sukėlusiu grupės parlamentarų kreipimusi į Konstitucinį teismą. Kartu su „darbiečių“ ir „tvarkiečių“ atstovais A.Pekeliūnas suabejojo NATO kariškių buvimo Lietuvoje teisėtumu.

Pats A.Pekeliūnas aiškino, kad nuosmukis sąraše jo nejaudina: „Nelabai domėjausi ta vieta, dėl jos visiškai nekovojau. Matyt, todėl taip ir atsitiko“.

Pirmajame sąrašo dešimtuke įsitvirtino Seimo ir Vyriausybės nariai. Perbėgėliams iš kitų partijų, pavyzdžiui, buvusiems socialliberalams Artūrui Skardžiui ir Gediminui Jakavoniui, skirtos kuklesnės vietos. Bet aukšto penktojo numerio nusipelnė buvęs Valstybės saugumo departamento vadovas Jurgis Jurgelis.

REKLAMA

Valstiečių liaudininkų sąjungos rinkimų sąrašo pirmasis dvidešimtukas:

1. Žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė, 2. Ūkio ministras Vytas Navickas, 3. Seimo narė Aldona Staponkienė, 4. Panevėžio apskrities viršininkė Gema Umbrasienė, 5. Generolas Jurgis Jurgelis, 6. Žemės ūkio ministerijos sekretorius Vidmantas Kanopa, 7. Seimo narė Laima Mogenienė, 8. Seimo narė Rima Baškienė, 9. Seimo narė Leokadija Počikovska, 10. Seimo narys Alfredas Pekeliūnas, 11. Seimo narys Artūras Skardžius, 12. Seimo narys Skirmantas Pabedinskas, 13. Seimo narys Virginijus Domarkas, 14. Profesorius Vytautas Kaminskas, 15. Žemės ūkio bendrovių asociacijos generalinis direktorius Jonas Sviderskis, 16. Aktorė Vaiva Mainelytė, 17. Buvęs teisėjas Konstantinas Ramelis, 18. Seimo narys Gediminas Jakavonis, 19. Veterinarijos akademijos prorektorius Antanas Sederevičius, 20. Kauno vaikų klinikų profesorius Liutauras Labanauskas.


Rašyti komentarą...
j
jotvingis
2008-09-06 12:53:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Satrijos Raganos kapeloje ir aferistas,vadovaujantis Gydytoju Sajungai Labanauskas.Rusu Kunigaikstienes kapela paliks PILIECIAM tik nemokama mirti.Ginkis LIETUVA nuo tokio saraso ir kandidatu kaip gali.
Atsakyti
0

p
politinis"organas"
2008-09-06 17:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Padekoti reikia siems musu "dzidzvyrisams ir dzidzbobasams"!!!
"Spisok gierojiev"!!!
Jie atliko "zygdarbisa rodinai", kreipesi i Konstitucini teisma del NATO pagalbos Lietuvai teisetumo!!!

Seimo nariai:

1. Egidijus Klumbys

2. Julius Veselka

3. Virginija Baltraitienė

4. Jonas Pinskus

5. Zenonas Mikutis

6. Loreta Graužinienė

7. Vytautas Kamblevičius

8. Petras Gražulis

9. Manfredas Žymantas

10. Saulius Girdauskas

11. Pranas Vilkas

12. Etela Karpickienė

13. Ona Valiukevičiūtė

14. Kęstutis Daukšys

15. Zita Žvikienė

16. Saulius Bucevičius

17. Vytautas Draugelis

18. Dangutė Mikutienė

19. Valentinas Bukauskas

20. Jonas Ramonas

21. Antanas Bosas

22. Vydas Gedvilas

23. Rimantas Bašys

24. Valentinas Mazuronis

25. Remigijus Ačas

26. Audronė Pitrėnienė

27. Ramunė Visockytė

28. Romualda Kšanienė

29. Vytautas Galvonas

30. Dailis Alfonsas Barakauskas

31. Jadvyga Zinkevičiūtė

32. Alfredas Pekeliūnas

33. Vilma Martinkaitienė

Seimo narių parašus tvirtinu:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko

pavaduotojas Alfredas Pekeliūnas
Atsakyti
0

t
tik
2008-09-08 13:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
moteris taip sugeba - partijos pirmininkė - seimo narė ir ministrė ir dar turiu prisdūrti rusijos didžiosios kunigaikštystės kniaginia tik moteris sugeba šitaip neišgyventi iš vienos algos kuri dar prisiduria batukams iš valstybės iždo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų