Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti ketvirtadienį iš naujo svarstys Nacionalinės kovos su korupcija programos (NKKP) 2006 m. įgyvendinimo priemonių plano ataskaitą.

Kaip pranešė Vidaus reikalų ministerija, sausio pabaigoje vykusiame komisijos posėdyje pirmą kartą svarstant šią ataskaitą buvo pasigesta konkretumo. Komisijos netenkino NKKP įgyvendinimo rezultatai, todėl buvo nurodyta ataskaitą papildyti konkrečia informacija apie tai, kokia institucija ir dėl kokių priežasčių, vykdydama NKKP priemonių planą, neatliko būtinų darbų, ir pateikti aiškius siūlymus, kaip užtikrinti, kad programa būtų vykdoma.

"Rezultatai prasti ir delikatus tonas jau netinkamas. Ataskaitoje turi būti aiškiai įvardyta, kuri institucija ko nepadarė, o tuomet reikės peržiūrėti kovos su korupcija priemonių planą, paspartinti tuos darbus ir griežčiau reikalauti juos vykdyti, nurodant aiškius terminus: kas ir iki kada turi būti padaryta", - po pirmojo komisijos posėdžio sakė vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.

VRM pranešimu, posėdyje taip pat bus svarstomi siūlymai dėl naujos redakcijos Lobistinės veiklos įstatymo projekto, aptariama Politinių partijų ir rinkimų kampanijų finansavimo skaidrumo ir tinkamo finansavimo kontrolės užtikrinimo koncepcija.

REKLAMA

Vidaus reikalų ministro vadovaujama Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti renkasi kas du mėnesius. Komisiją sudaro Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės saugumo departamento, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos, Policijos departamento, Valstybės kontrolės, Seimo, Vyriausybės, Prezidentūros, Generalinės prokuratūros, Ūkio, Teisingumo bei Finansų ministerijų ir savivaldybių atstovai.

 

 


Rašyti komentarą...
M
Morale
2007-04-05 09:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka cia ir svarstyti, kova stringa del zemos morales ar visisko jos nebuvimo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų