Rašyti komentarą...
na, yra kažkiek gerų minčių
na, yra kažkiek gerų minčių
Bet akivaizdu, kad kai kurie dalykai sakomi, nes reikia taip sakyti. Pvz., sakoma, kad reikia sutvarkyti miesto gatvių dangas, kas yra akivaizdu. Bet kartu vis minimas viešasis transportas, kuriam bus A juostos ir kiti prioritetai. Išvada; Benkunskas nesupranta, kad žmogus išrado lengvąjį automobilį ne tam, kad važinėtų autobusu ar troleibusu. Taigi, reikia ne daugiau A juostų, bet tas A juostas iš viso panaikinti, išplatinti gatves, padaryti daugiau eismo juostų lengviesiems automobiliams, atstatyti suniokotą eismą Vilniaus senamiestyje, atstatyti gatves, kur viduryje padarytos stovėjimo vietos, prisodinta niekam nereikalingų medžių ir gazonų. Bet esmė - sudaryti kuo patogesnes sąlygas visur patekti automobiliu. Jei tam prireiktų išardyti Šimašiaus dviračių takus - reikia išardyti. Nes dviračiu, ypač žiemos metu, niekas niekur nevažinėja, o automobiliu važiuoja kasdien didžioji Vilniaus gyventojų dalis. Kas to nesupranta - negali būti Vilniaus meru. Nes tai ne šiaip svarbus klausimas, tai šimtamilijoniniai nuostoliai ir vilniečiams, ir Vilniui.
Tai tas svarbusis žingsnis kodėl nedarė žingsnių iki šiol, juk šaikos koalicijoje yra su šimošium. Nejuokink savo žingsniais ir becirkais!
koks čia dar per narcizas
Tuo tarpu vyresnieji „laisviečių" broliai - liberalkonservatoriai - po šia kovos už LGBT teises ir Ukrainos karo dūmų uždanga užima žiedinę gynybą ir apsikasa strateginėse valstybinėse įmonėse. Jas visas pavers akcinėmis bendrovėmis, parengs „dalinei" privatizacijai ar šiaip „investicijų pritraukimui" išleidžiant kokias nors obligacijas.

Pasistatys savo stebėtojų tarybas, valdybas, pasiskirs savo generalinius, pasiskirs dvigubai didesnes už prezidentines algas - ir pabandyk iškrapštyti, kad gudrus, be ilgų teismų ir procedūrų, kurias tvarko irgi paskirti savieji, kuriuos taip pat pirmiau reikės iškrapštyti. Ir tikisi, kad nieks jų neiškrapštys, nors puikiai žino, kad bus iškrapštyti nesunkiai ir su malonumu.

Jie jau pasidavė, net palaikymo tarp savųjų, išsigandusių dėl savo užpakalių išlikimo, nebeturi. Liko tik siekis išeiti iš ringo sugurinta nosim, bet nepraradus veido, visas tas jų siutas ir nuožmus pyktis - tik savo baigties nuojautos išraiška. Vidiniai okupantai jau pereina į gynybą, tik labai nori, kad to nesuprastume. Tai supraskim ir pakelkim galvas.

Mes nepralaimėjom, mes apsigynėm, atsilaikėm prieš jungtines pasaulio galių ir vietinių, pigiai perkamų administratorių remiamas pajėgas. Per ateinančius porą metų vėl lėtai atsiveria naujas galimybių langas. Arba susigrąžinsime savo valstybę, arba prarasime ją ilgiems ir sunkiems laikams. Ir tada gal tik mūsų anūkams padvelks permainų vėjas.
kokia nyki radžvilinė agitacija
kokia nyki radžvilinė agitacija
@zertvos bejėgiška, kaip visuomet. Pasistatys, pasiskirs, pabandyk iškrapštyti, tačiau kažkaip bus – nesunkiai ir su malonumu. Ligšiolinė patirtis rodo, kad tai retokai pavykdavę.
kas per „žiedinė gynyba“?
kas per „žiedinė gynyba“?
@zertvos gal tai kruguvaja oborona? Nepavyko kūrybiškiau išversti?
– Iš kur atsirado „žiedinės sankryžos“, lietuviai juk visąlaik važinėjo ratais? – prieš daugiau nei 50 m. paklausė po ilgokos pertraukos Lietuvon atvykęs Antanas Salys. Deja, niekas nesikeičia.


Dar viena apgavystė mums jau paruošta ir mes apie ją išgirsime netrukus. Pikti liežuviai plaka, kad Seimo pirmininkė Čmil nesutiko teikti pirmininko kandidatūros į KT teisėjus. Tačiau šaikos strategai nenuleido rankų ir sugalvojo gudrią schemutę: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo A. Gutausko kandidatūrą teiks Seimo pirmininkė Viktorija Čmil o S. Šedbaro - laikinoji Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininkė Gabrielė Juodkaitė-Granskienė. Ir vilkas sotus, ir avis sveika, ir Šedbaras Konstituciniame Teisme.
Be šansų. Laimėti. Geriau eik skųsti bobom pažastis. Nieko nepadarysi
Šmašiaus dublikatas.
Fui Landsbergio bendruomenės narys
Nebalsuokit už jį, jis šimašiaus dešinioji ranka, darys nesąmones kaip šimašius
Tai ligonių atstovas ir bus kaip prie Šimašiaus siauros gatvės iškirsti medziai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų