Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nausėda užblokavo mano el. paštą už Blaivybės skleidimą, todėl negaliu jam pranešti, kad Pasaulio sveikatos organizacija 1975 m. alkoholį pripažino narkotiku, o Vytautas Didysis po Žalgirio mūšio įsakė kelis vežimus statinių vyno, atimto iš kryžiuočių, išlieti lauk...
kad tas berniukas pas Nausėdą vis ateina, nes pats Nausėda dar su vaikiškom kelnytėm
konservatorinės partijos solovjovas. O kiek dar išlįs subinlaidžių skabajevų, zacharovų...Paseno šis veikėjas, nes daugiau niekam netinka. Tik paskalyti pagal poreikį ir taktiką.
Tau iki Valatkos, žemės kirmėle
Tau iki Valatkos, žemės kirmėle
@Pagaliau pasirodė, 100 metų šūdu plaukti. Tik tu toks debilas, kad to niekada nesuprasi
Viena hamiska ir karinga, kitas savimyla ir pižoniškas, tikrai nenorim nei vieno iš ju matyti prezidentu, todel ir nera už ka balsuoti...
Valatka jau senokai nieko naujo idomaui nebeparaso, ar tai butu apie Nauseda ar apie politika bendrai. tik islieja eiline doze neapykantos, kurios kazkodel prikaupe daug. nors pats lyg ir neturetu skustis gyvenimu- puikiai pritapo prie visu santvarku ir visu valdziu. gal tiesiog toks budas jo negeras.
persikūnijimas, ar prigimtis?
persikūnijimas, ar prigimtis?
Valatka įsijautė į nuolat savo vyrą ujančios bobos vaidmenį
Dainius Gaižauskas
1 d. ·
TAI MOKESTINĖ AFERA
Konservatorių politikos cinizmas pramuša dugną. Nieko švento jiems nėra: net karą Ukrainoje išnaudoja savo nekompetencijai pridengti.
Kadangi konservatoriai šioje kadencijoje nesugebėjo įvykdyti mokesčių reformos ir dėl to atsivėrė milžiniška skylė biudžete, valdantieji nusprendė įvesti naujus mokesčius pavadinę juos gynybos stiprinimo mokesčiais. Štai kokia jų mokesčių reforma. Paleista milžiniška propagandos kampanija mulkinti žmones. Išties aš vis labiau įsitikinu, kad šiandien didžiausia grėsmė mūsų nacionaliniam saugumui - konservatoriai.
Partijos sutaria, kad GYNYBAI 3 % nuo BVP Lietuva turi biudžete, tačiau kitoms sritims pinigų, akivaizdu, kad trūksta. Šį faktą Šimonytė ir Finansų ministrė slepia, nes bijo milžiniškų piketų ir protestų prieš naujus Seimo rinkimus. Blogiausia, kad dalis žiniasklaidos atstovų vis dar palaiko konservatorių valdžią ir tik dėl to jie dar valdo Lietuvą.
Na sutinku su Bone,bet gal jau reikia žiūrėti į priekį.jei kalbėti apie jaunus žmones kurie sėdi seime ,nematę tos sovietizacijos,atrodo turėtų būti tyri ,aukšto intelekto,o ką matom prasisiekėlei kuriems rūpi tik savasis aš ,(na gal genai,paveldėjimas,) ir tokių gana nemažai,ir jie tikrai nieko nepadarys šalies labui. Yra daug jaunimo sporte,moksle pasiekusių,išgarsėjusi,tokiais galime didžiuotis. Arba žurnalistai ,tv garsina tokius kurie garbina pinigus,medžioja milijonierius, kuriems rūpi tik kuo daugiau ,ir kartais eina tokie kaip šeimos dinastija perduodama iš kartos į kartą.ir intelekto pas tokius nei su žiburiu nerasi,o atrodo per tuos nepriklausomus metus turėjom daugiau pasiekti,o atrodo arba stovim arba net kai kur žingsnis atgal
Teisus Valatka, jis aikštingas
Tačiau socdemams nepriekaištingas
Jie lizingu jį ima visą
Tegu konservams protą ....)))
@GRAFAS Taikliai!
Džiaugiamės, jog užsienio politikos reikalai kasdien vis gerėja: žiauriai smogėme Kinijai, praktiškai paralyžiavome Putino režimą, baltarusių Batką privedėme prie isterijos, priglaudę tikrąją prezidentę, o jų trąšas privertėme eksportuoti aplinkiniais keliais - per Latviją ir Rusiją. Beliko įvesti demokratiją Gruzijoje. Gerai, kad joks gruzinų ministras per riaušes prie Seimo nedrįso nuo tribūnos parėkauti: "mes jūsų nepaliksime", priešingu atveju demokratiją ten įvestume kur kas griežtesnėmis priemonėmis.
@landsdergija Seneli, kuo reikia prekiauti, kad nusipirkti namą už milijoną eurų?
-Tėvyne,sūnau,tėvyne.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų