Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vaikai jau ligoninėj,bet pažeidimų nėra,patys vaikai tikriausiai blogai vaisius nusiplauna....
@Aha Prieš valgį reikia plauti rankas, o kuris ir kur nusiplovė.
Vėl kiaulės! Maistas tinkamas kiaulėms! Kiaules mes, žmonės, valgome. Tai populiariausia mėsa. Negalima kiaulėms duoti prasto maisto! Bet tas palyginimas su kiaulėmis toks gajus.
Atsirado mat tokiu kurie galvoja kad i Dainu švente atvažiavo prisiėsti .
Gėda gėda gėda Vilniui...
Kaunas, ačiū Dievui, maitino žmones žmoniškai.
Su maistu nėra problemų. Jei ateina stipriai pavėlavę visvien randa kanors
Blogai Lieetuvoje.Blogai valdo,blogai teisia,blogai prekes(maisto,maisto,maisto,maisto)ikainoja,blogai renkame,blogai maitina ligonineese,mokyklose,univeruose,blogai mylime,bet jeigu nekenciame ....ui kaip gerai,cia mes b lygiu visam sviete.Cia ir uzteks apie blogi.Del kurio kalti tik ....kas....aisku konservatoriai,Simonyte ir Anukas.Dabar dar ir Navickiene.
Kaimynu vaikiukas,Robertukas(dabar jau Robertas,193 cm.ugio) mano didelis draugas:D.Tiesa jo sprendimu.Jis man vaikysteje sake,kad as jo vyresni brolis:D.Is mokyklos,daugybe metu pareidavo kirsdamas cipsus ,spurgas ir koka kola,uzsigeredamas.Klausdavau kodel tu mokykloje nevalgai tikro maisto,sako -neskanu.Motinai kelis sykius uzsiminiau,gavau barti,kad uzsistoju vagis,mokyklu maitinimo firmas,nors nistariau ju naudai ne zodelio.Uzteks!!!Robertui 23 m. svoris.....................................147 kg.Neskanu???
Kaip maistas gali but nevalgomas jei pardavineja maista su pratesta garantija..niam niam valgom maistas yra maistas
visi choru neviduriavo juk
@viskas gerai Jau viduriavo
Lietuvos vardas kilęs iš veiksmažodžio lieti, todėl viskas bus gerai.
Iš kaimų. Šventė matot. EIKIT EIKIT. Jei tokia tvarka ant kulno ir namo.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų