Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Man susidaro įspūdis, kad keliukai suinteresuoti ereliais, nes jų nemažėja o l. gerai gyvent norisi.
Tik zmones gaisina savo stabdymais.
Slykstu skaityti tokius straipsnius. Pamatytumete kaip siauliuose pareigunai pazeidineja istatymus... senai pas juos nebera zmogiskumo. O cia dar bando kaska delioti apie zmogiskuma...
Logiška, velykoms juk reikia užsidirbti
Paskaičiuokit kiek užsidegus raudonai dar pravažiuoja.
Buvo taip, kad didino greitį ir neleido aplenkti, o iš priekio važiavo mašina
Gaidynas - stabdys trukdydavo eismą ir arbatą kaišios? Čia Jum, ple, policijos funkcija????
Veiksmas,Klaipėda.Pradejau važiuoti,užsidėjus saugos diržą,bet pasijaučia kad diržas uždėtas nepatogiai vairuotojui,susisukęs .atsisegiau pataisyti važiuodamas pataisyti ,ir prisidengusi.Tuo metu prieš priešais važiavo policijos ekipažas ,pamatė tuo metu mano veiksmus pakartotinai persegant diržą.Pol .mašina apsisuko ,buvau sustabdytas,nubaustas,turėjau pripažinti ,kad esu nusikaltes,išradę bauda.I mano augusio vairuotojo paaiškinimus nesigilina.Daug metu vairuoju transporto priemones ,stengsiuosi vairuoti saugiai,gal būtų užtekę pensininkui žodinio įspėjimo,patarimo ,bet ....nuotaika sugadinta.Taip mes susidarome savo nuomonę apie policijos darbuotojus .Atrodo Jūsų šūkis Padėti.
@Vairuotojas Matote tokia politika dabar Lt sudaryta,yra kvotos kiek privalai nubausti kad gautai ta suknista atlyginima,jei nevygdai gausi maziau,todel ir kimba prie ko tik gali prikibti,jei nebus prie ko,tai ir prie stulpo prkibs,kad tik protokola surasyti,zmoniskumo neliko visiškai,o jie dar bando to mokyti kitus.
@Vairuotojas Jų sukis kad piniginė tavo būtų tuščia
Pagal mane tai daroma, kad galutinai supigdyti vairuotojus. Arbatas dalins.. Pasityčiojimas
Dekit pragare, kai baudžiat nesivadovaujami blaiviu protu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų