Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
O kaip jis valgė valstybės skirtą maistą kodėl nesusimedžiojo kaip suverenas niekam nepriklausomas.?
@Aaa
Valstybės nėra, yra LR korporacija, kuri Mindaugą įpareigojo atidirbti. Plačiau yutube kanale Jotvingis.
@Laisvas Žmogus
Nei tu laisvas nei ką! Priklausomas nuo smegenų silpnumo!
@Ne
O man tai idomu, kaip funkcionuotu tokiu laisvu zmoniu organizacija ar bendruomene be istatymu, be taisykliu, be jokiu pareigu…..tarkim vienas „gyvas zmogus „ nepasidalino juros dugno su kitu tokiu paciu ir ji prilupo ir suzalojo. I policija ir i teisma pastarasis kreiptis negali, nes visi rysiai su valstybe nutraukti. Be to, jei nera asmens, tai reiskia, kad neegzistuoja nei tas, kuri prikule, nes tas, kuris ta padare. O jei netycia ir uzmustu, tai pasikeistu tik statusas, tada vietoje „gyvas zmogus“ butu „negyvas zmogus“.Medikai tik savamoksliai, gydantys zolemis , burtais ir poteriais, nes kokiu chirurgu namie neissimokysi. Mokyklos ir universitetai taigi blogis! Kaip tada sprestu tarpusavio problemas ? Kaip akmens amziuje imtu pagali i rankas ir eitu vienas kito baladot? Nieks nedirba, nieks nemoka mokesciu, tai nera nei pasalpu, nei socialiniu bustu nei kitos chaliavos ( juk „komerciniai“ rysiai nutraukti!). Tai vienas sodina seklas ir su vezdu saugo, kad kitas „ gyvas ir laisvas nuo mokesciu ir pareigu“ derliaus nesuestu?
@As
; ilga istorija trumpai: vieno žmogaus [teisė] užsimoti lazda baigiasi ties kito žmogaus galva; žmonės vadovaujasi ir prigimtine [teise], bei dorovės principais. - Pagal Jūs tai anarchijos požymiai? (Retorinis klausimas)
@Ne
; informacija kurią viešina JOTVINGIS gali viešinti tik (sąlyginai) laisvi žmonės.
P.S: sąlyginai, nes laisvę kiekvienas suprantame savotiškai, pagal save. Vienam laisvė būti nevedusiam, kitam gyventi laive, dar kitam būti savarankišku ir t. t.
P.S: sąlyginai, nes laisvę kiekvienas suprantame savotiškai, pagal save. Vienam laisvė būti nevedusiam, kitam gyventi laive, dar kitam būti savarankišku ir t. t.
@Aaa
Jūsų žinios apie Jūsų minimos valstybės taisykles ir tvarkas yra prastesnės, nei pas tą suvereną. Visi medžioklės plotai Lietuvoje yra valstybės griežtai padalinti ASMENIMS, kurie dar papildomai turi regsiotruotis ir susimokėti, norėdami ten sumedžioti tai, ką sumedžioti leido valstybė.
@Aaa
; :Mindaugas žmogus. [Suverenai] neegzistuoja. [UK karalius] neva paskelbtas [suverenu] tėra nusikaltėlis gebantis išlaikyti mases būsenoje: mass formation psychosis.
@Aaa
o kam jam is viso reikejo kazka duoti? Taigi jis nutraukes visus komercinius rysius su koorporacija, o uz ta maista tai mokesciu moketojai moka! Nera cia ko dykai svetima duona esti! Galejo jo boba eit uogaut ir riesutaut ir laukneselius nesti.
kurs partiją?
NESUPRANTU KO TOKIEM PATAIKAUJA KA NUSIPELNEI TURI GAUTI
Vaikus pagrobęs ir į Baltarusiją norėjęs išvežti Vilčinskas paleistas į laisvę