Vaičiūnas: tenka vadovauti dviem ministerijoms už vieną algą

Dalis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos darbuotojų už darbą balandžio mėnesį gavo priedus prie algos, tačiau pats laikinai ministerijai vadovaujantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, nors ir užima dviejų ministrų kėdes, teigia dirbantis už vieną algą ir be priedų.

„Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje pagal patvirtintus etatus ir pagal faktiškai dirbančius darbuotojus yra didelis atotrūkis. Tai reiškia, kad praktiškai nėra ketvirtadalio darbuotojų. Likę darbuotojai dirba darbus už visą ministeriją. Šis klausimas buvo aktualus dar prieš koronaviruso krizę. 

Esant šiai krizei, be abejo, krūvis yra padidėjęs, darbuotojai dirba intensyviai, aktyviai, neskaičiuodami nei darbo valandų, nei savaitgalių. Dėl to, natūralu, kad maždaug 60 darbuotojų iš 175 už balandžio mėnesį nuo 10 iki 20 proc.“, – žurnalistams Vyriausybėje penktadienį kalbėjo Ž. Vaičiūnas.

Čia pat jis teigė pats negaunantis jokių priedų prie algos, nors ir vadovauja dviem ministerijoms.

„Kadangi tenka šiuo metu vadovauti dviem ministerijoms – tiek Energetikos, tiek Ekonomikos ir inovacijų, – dirbu už vieną algą ir taip pat negaunu jokių priedų“, – sakė ministras.

Anksčiau pranešta apie priedus sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos politinio pasitikėjimo komandai – viceministrų ir kanclerio mėnesio atlyginimas vidutiniškai šiais metais pakilo 1 089 eurais. Darbo krūvis labai padidėjo išskirtinai tik politinio pasitikėjimo pareigūnams. Pavyzdžiui, ministerijos specialistams atlyginimas per mėnesį pakilo 200 eurų, atašė atlyginimo kilimas dar mažesnis.


Rašyti komentarą...
M
Mari
2020-04-24 12:05:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu gal jau nenumirsit badu, yra zmones isvis algos negauna ir darbo neturi. Nieko tokio, kad 2 darbus dirbat, juk ne griovi kasat...
Atsakyti
-1

N
Nu jo
2020-04-24 12:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk ne griovi kasat ir ne akmenis vartot.
Atsakyti
-1

E
Elė
2020-04-24 12:21:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, kad sunkiai dirbat, nors nepiktinkit žmonių. Kurie siena murija tik už 500 šimtus...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų