V.Uspaskichas paskelbė artimiausią karjeros planą

Į Darbo partiją (DP) grįžęs jos įkūrėjas ir ilgametis vadovas europarlamentaras Viktoras Uspaskichas sako greičiausiai kandidatuosiantis į partijos pirmininkus.

„Labai paprastas motyvas – yra žmonių raginimai, yra viešos neigiamos nuomonės apie partiją. Nauja vadovybė greit bus kaip metai, bet nieko nepajudėta į priekį. Partija nedalyvauja politinėje arenoje valstybės mastu, neturi jokios strategijos. Iš tiesų man skaudu, kai tokia struktūra sąmoningai žlugdoma ar naudojama siauros grupės interesams“, – paklaustas, kodėl grįžo į partiją, BNS sakė V.Uspaskichas.

Klausiamas, ar kandidatuos į jos pirmininkus, V.Uspaskichas atsakė: „Greičiausiai, neatmetu tokios galimybės“.

Politikas taip pat teigė esąs įsitikinęs, jog su jo grįžimu per praėjusius Seimo rinkimus barjero neperžengusi partija turi galimybę prisikelti: „Jei aš ateisiu į pirmininkus, partija vėl bus pirma, ir taip aš įrodžiau du kartus, partija nuo pirmos dienos rinkimuose laimėjo abu kartus“.

Į klausimą, ar ketina vėl kandidatuoti į Europos Parlamentą, V.Uspaskichas sakė rimtai galvosiantis: „Pasibaigus EP kadencijai man prasidės septintas dešimtmetis, aš rimtai gavosiu, ar man reikėtų, ar ne“.

Kalbėdamas apie savo ankstesnį pasitraukimą iš partijos V.Uspaskichas sakė tai buvus politinį sprendimą: „Visi puikiai supranta, kad tai buvo politnis sprendimas apsaugant partiją ir patį save, todėl kad ta visa byla buvo politinė“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų